KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Microsoft, OneDrive için büyük duyurular yapabilir

Microsoft Onedrive Icin Buyuk Duyurular Yapabilir168449 0 Microsoft‘un sunduğu çevrimiçi evrak depolama ve paylaşma hizmeti yahut kısaca bulut depolama platformu OneDrive, bir müddettir sessizliğe gömüşmüş vaziyette. Fakat görünüşe nazaran Microsoft, OneDrive’ı gömülmüş olduğu sessizlikten büyük duyurularla birlikte çıkarmaya hazırlanıyor.

OneDrive yeni özellikler alabilir

Konu Microsoft olduğunda tanınan X (eski ismiyle Twitter) kullanıcısı “WalkingCat”, yapmış olduğu paylaşımlarla evvelce bilgileri medyaya sunuyor. Tıpkı formda bu hesaptan Microsoft’un bir tanıtım görüntüsü üzere görünen kısa bir görüntü klip yayınladı. Klipte havada uçuşan kimi simgeler ve “Organize olmama yardım et” yazan bir arama çubuğu görülüyor. Klipte daha sonra OneDrive logosu ve son olarak da bir ileti yer alıyor: “3 Ekim’de OneDrive için Sırada Ne Var Gör”.

Muhtemelen bu kısa görüntüdeki 3 Ekim günü, 3-5 Ekim tarihleri ortasında Las Vegas’ta düzenlenecek olan Microsoft’un Power Platform konferansına atıfta bulunuyor olabilir. Bununla birlikte bir müddettir OneDrive güncellemeleriyle ilgili çok fazla haber çıkmadı. Microsoft’un mevcut tavrını düşündüğümüzde – Microsoft 365 Copilot ve Windows Copilot – OneDrive’ın üretken yapay zeka ile desteklenmesi epeyce mümkün görünüyor.

Son olarak Microsoft, Xbox Insider kullanıcılarına yeni bir özelliği test etme fırsatı sundu. Insider’lar halihazırda oyun kliplerinin ve ekran imajlarının otomatik olarak OneDrive hesaplarına yükleyebilecekleri bir seçeneği ayarlayabiliyorlar. Bu özelliğin ilerleyen devirlerde tüm Xbox sahiplerine sunulması bekleniyor.

İçerik
Samsung, 5 yıllık güvenlik güncellemesi desteğinin süresini artırabilir

Samsung, şu anki aygıtları için dört yıllık sistem güncellemesi ve beş yıllık güvenlik güncellmesi dayanağı1

1 dk. 9 Okundu
İçerik
Satürn’ün halkaları çarpışan iki uydunun kalıntıları olabilir

Yakın vakitte yayınlanan bir çalışma, Satürn'ün halkalarının birkaç yüz milyon yıl önce iki buzlu uydunun1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
TSMC, bu yıl Apple’a özel 3nm işlemci üretecek

Yeni tedarik zinciri raporuna nazaran, TSMC, bu yıl önceliği Apple’a verecek. Tayvanlı çip üreticisi, 2023’te1

1 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.