KATEGORİLER
Kripto Al Sat

TP-Link pencere tasarımlı yönlendiricisini duyurdu

Tp Link Ax1500 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169772 0 Bir periyot köşegen dizayndan vazgeçmeyen yönlendiriciler oyun dünyasının da işin içine girmesiyle daha agresif dizaynlara yönelmeye başladı. TP-Link alıştığımız agresif dizaynların haricinde enteresan bir konsept ile geliyor.

TP-Link AX1500 özellikleri ve fiyatı

TP-Link AX1500 biraz daha bütçeyi düşünerek geliştirilmiş. Eşsiz bir pencere tasarımı olan yönlendirici klâsik yönlendiricilerin yalnızca yüzde 20 kadarı yer kaplıyor. Wi-Fi 6 ile 2.4GHz bandında 300Mbps, 5GHz bandında ise 1201Mbps bant genişliğine ulaşabiliyor.

OFDMA teknolojisi ile kullanıcıların gereksinimlerine nazaran irtibatları optimize eden yönlendirici kolay örgü işlevi ile konut yahut ofis içerisinde süratli bir halde örgü ağı kurabilmesini sağlıyor. 4 adet Gb Ethernet portu da olan eser çocuklar üzerinde detaylı ebeveyn denetimi de sunuyor. TP-Link AX1500 yönlendirici modeli 20$ civarında bir fiyat etiketi ile Çin’de satışa sunulacak. Küresel pazarda fiyat bir ölçü daha yükselebilir.

İçerik
Spotify kabul etti: iOS cihazlarda uygulama düzgün çalışmıyor

Son vakitlerde bilhassa iPhone kullanıcıları tarafından Spotfiy'ın düzgün çalışmadığına dair birçok şikayet ortaya çıktı. Spotfiy'ın1

1 dk. 22 Okundu
İçerik
Google Translate yepyeni özelliklere kavuştu: Yüzyüze modu ve daha fazlası

Google’ın tanınan çeviri uygulaması Google Translate, hem web hem de Translate (Çeviri) uygulama tarafında daima olarak1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T iki versiyonda geliyor: Bazı bölgelerde Leica kamerayla sunulacak

Xiaomi 13T serisinin çıkışına çok az bir müddet kaldı. Xiaomi 13T ve 13T Pro'nun Eylül1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.