KATEGORİLER
Kripto Al Sat

TikTok için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Tiktok Icin Ucretli Abonelik Donemi Basliyor169398 0 Son yıllarda toplumsal medya platformlarında görmeye başladığımız abonelik sistemleri, kıymetli bir gelir kapısı haline geldi. Bu bağlamda YouTube ve Twitter (X) üzere platformlar ortasına yeni bir isim daha katılabilir. Android Authority’de paylaşılan habere göre TikTok, ücretli bir abonelik sistemi için testlere başladı.

TikTok için fiyatlı abonelik devri başlıyor

Aktarıldığı kadarıyla TikTok uygulamasının kodlarında fiyatlı bir abonelik planına dair değerli bulgular keşfedildi. O denli ki bu sistemin aylık aylık 4,99 dolar fiyata sahip olacağı resmen doğrulandı. Fiyatlı planın temel emeli ise, kullanıcı aktivitelerine nazaran sunulan kişiselleştirilmiş reklamların kaldırılması olacak.

Tiktok Icin Ucretli Abonelik Donemi Basliyor169398 1 Paylaşılan ekran manzarasına nazaran TikTok, kullanıcılara Standart ve Reklamsız olmak üzere 2 farklı seçenek sunmayı planlıyor. Buna nazaran birinci planda reklamlı bir tecrübe sunulurken, aygıt takibi açıldığında verilerinizin 3. taraflarla paylaşılacağı belirtiliyor. 4.99 dolar karşılığında sunulan ikinci planda ise reklamsız bir TikTok tecrübesi yaşayabileceğiniz tabir ediliyor. 

Öte yandan tek seferlik reklamlar yahut kampanyaların bu plana dahil edilmediğini belirtelim. Ayrıca TikTok, fiyatlı abonelik sisteminin halihazırda test edildiğini de doğruladı. Lakin halen planlama kademesinde olduğu belirtildi. Yani kesin bir karar şimdi alınmış değil. Münasebetiyle ülkemize ulaşıp ulaşmayacağını veya geniş çapta kullanıma sunulup sunulmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek. 

İçerik
Haftaya A101 marketlerde Toshiba QLED akıllı televizyon ve Tecno Spark Go 2023 var

Haftaya A101 perakende market zincirinde akıllı televizyonlardan akıllı telefonlara, tanklı yazıcılardan akıllı banyo baskülüne ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bomba iddia: Huawei’nin Kirin 9000s yongasını SMIC değil TSMC üretmiş olabilir

Huawei'nin Kirin 9000s yongasını çevreleyen tartışmalar ve söylentiler sona ermedi ve resmi bilgi eksikliği durumu1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17.0.3 yayınlandı: iPhone 15 Pro’nun aşırı ısınma sorunu çözüldü!

Apple, iPhone 15 Pro’ların çok ısınma sorunu kabul etmiş ve yaptığı açıklamada sorunun titanyum dizaynla1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.