KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Google Domains üzerinden alan adı satışı durduruldu: Hizmet için yolun sonuna gelindi

Google Domains Uzerinden Domain Satisina Son Verildi168875 0 Geçtiğimiz aylarda Google, bir servisin daha fişini çekeceğini belirtmişti. Google Domains olan bu servis, yaklaşık 10 yıllık servisinin akabinde kullanıcılara veda edecek. Firmanın yeni kararı ile Google Domains, artık alan ismi satışlarına izin vermiyor.

Kullanıcılar Squarespace’e yönlendiriliyor

Milyonlarca dolar harcadığı yazılım servislerini öldürmesi ile bilinen Google, geçtiğimiz aylarda Google Domains servisinin kapanacağını duyurmuştu. Müşteri hesaplarını ve alan isimlerini Squarespace’e satan Google, servisin kapatılması için adımlar atmaya başladı. 

Google Domains Uzerinden Domain Satisina Son Verildi168875 1 Google’ın alan ismi (domain) satın alımına ve idaresine müsaade veren servisi, artık yeni alan isimleri satmıyor. Bu servis üzerinden alan ismi satın almaya çalışan kullanıcılar, Squarespace’e yönlendiriliyor. Lakin kullanıcılar, servis kapanana kadar daha evvel satın aldıkları servisleri kullanabilecek ve yönetebilecek. Servisin büsbütün kapanması ile ise müşterilerin hesapları ve denetim seçenekleri Squarespace’e geçecek. Bunun dışında WordPress, kısa bir müddetliğine özel Google Domains kullanıcılarının fiyatsız olarak kendi platformlarına geçebileceğini belirtti. 
İçerik
Telefon Şifresi Nasıl Kırılır?

Telefon Şifresi Nasıl Kırılır? - Telefonlarımız olmadan yaşantımıza devam etmemiz artık son derece zor gözüküyor.1

3 dk. 19 Okundu
İçerik
Google, 3 yıllık telefonuna yazılım desteği vermeyi kesti

Android üreticileri, aygıtlarına daha uzun mühlet yazılım takviyesi sunmak için çalışırken, Google’dan beklenmedik bir hareket1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Pixel 8 ve 8 Pro, tanıtımdan önce test edildi: İşte sonuçlar

Android ekosisteminin başında yer alan Google, bildiğiniz üzere Pixel 7 serisinin halefi üzerinde çalışmalara başladı. O1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.