KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Starfield yükselişini sürdürüyor, mod araçları seneye

Starfield Ne Kadar Oyuncuya Ulasti168633 0 Son yılların en çok beklenen oyunları ortasında yer alan Starfield hakettiği ilgiyi görmeye devam ediyor. Steam listelerinde yükselişini sürdüren Starfield oyuncuları daha fazla etkileşime sokmak için mod araçları da sunacak.

Starfield yükseliyor

Son güncellemelere nazaran Starfield oyunu 278700 pik oyuncu sayısına ulaştı ve Skyrim’i az farkla geçti. Böylelikle en çok oynanan 30 oyun ortasına girdi. Oyunu Microsoft Store ve Game Pass üzerinden oynayanlar da hesaba katılınca bu sayı daha da artıyor. Bununla birlikte Microsoft ne kadar satış yapıldığı konusunda bilgi vermiyor. Yalnızca Bethesda, 6 milyon oyuncuya ulaştığını bildirdi.

Diğer taraftan gelecek yılın birinci aylarında Starfield için mod araçlarının da yayınlanması bekleniyor. Firmanın evvelki oyunları da 3 aylık bir müddet sonunda mod dayanağına kavuşmuştu. Ayrıyeten desen kalitesini arttıracak Starfield HD Reworked Project modu da emsal tarihlerde kullanıma sunulacak. Son olarak oyunun birinci kıssa genişlemesi olacak Shattered Space DLC paketinin de Mart ayında çıkması bekleniyor.

İçerik
Redmi K70 serisinin bir özelliği daha belli oldu

Xiaomi, geçtiğimiz aralık ayında tanıtılan Redmi K60 serisinin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu bağlamda 20231

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung Notes’un Galaxy Book harici dizüstü PC’lerde kullanılması engellendi

Samsung Notes artık resmi olarak Galaxy Book serisi dışındaki dizüstü bilgisayarlarda kullanılamıyor. Güney Koreli şirket1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vivo V29 serisi için 3.000 TL takas desteği kampanyası başladı

Vivo Türkiye’den yapılan açıklamaya nazaran Vivo’nun online satış platformu myvivoshop.com’da yılın en büyük değişim kampanyası1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.