KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Spider-Man 2’nin performans seçenekleri ortaya çıktı: 30, 40 ve 60fps seçeneğine sahip olacak

Spider Man 2 Icin Performans Secenekleri Aciklandi168858 0 Insomniac Games’in merakla beklenen Playstation 5 özel oyunu Marvel’s Spider-Man 2’den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Çıkışına haftalar kala oyunun PS5 sisteminde sunacağı performans seçenekleri açıklandı ve durum, oyuncuları sevindirecek cinsten.

Spider-Man 2’nin tüm performans seçenekleri ışın izlemeye sahip olacak

Yeni PS5 üretimleri için reklam kampanyasına başlayan Insomniac Games, bu süreçte IGN ile bir röportaj yaptı. IGN’e konuşan Teknoloji Direktörü Mike Fitzgerald, oyunun PS5 sisteminde sunacağı performans seçeneklerini açıkladı. Buna nazaran Marvel’s Spider-Man 2, 30fps “Görsel” ve 60fps “Performans” seçenekleri sunacak. Ayrıyeten üretimin 120Hz ekran sahipleri için 40fps moduna sahip olacağı belirtildi. Bununla bir arada oyunun VRR, yani değişken yenileme suratı teknolojisini destekleyeceği belirtildi.

Fitzgerald, seçeneklerin çözünürlüğü hakkında bilgi vermedi fakat tüm seçeneklerde dinamik çözünürlük kullanacağını belirtti. Ayrıyeten; 30, 40 ve 60fps seçeneklerinin tamamında ışın izleme (ray-tracing) teknolojisinin olacağı açıklandı. Görünüşe nazaran Insomniac, PS5 konsolunda yakaladığı inanılmaz performans bedellerini Spider-Man 2’de de kullanacak. Peter Parker, Miles Morales, Kraven the Hunter ve Harry Osborn’un öyküsünü anlatacak olan Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PS5’e özel olarak yayınlanacak.

İçerik
Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro’nun basın görselleri ortaya çıktı

Xiaomi bu ayın sonlarına hakikat Avrupa pazarında yeni amiral gemisi akıllı telefonları Xiaomi 13T ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Taahhüt kelimesinin açıklamasına baktığımızda genel anlamda üstlenme biçiminde açıklanabilmektedir. Bu1

2 dk. 13 Okundu
İçerik
Vodafone Pay’in limiti 30 bin TL’ye yükseltildi

Vodafone’un dijital ödeme platformu Vodafone Pay’in limiti yükseltildi ve yeni özellikler eklendi. Vodafone’dan yapılan açıklamaya1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.