KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Sony’nin Hisseleri PlayStation Plus Zammından Sonra Yükseldi

 
Sony Group’un payları, PlayStation Plus fiyatlarını artırma planlarının açıklamasının akabinde yükseldi. Çarşamba günü Sony Interactive Entertainment, 6 Eylül’den itibaren PlayStation Plus abonelik fiyatlarının yüzde 35’e kadar yükseleceğini bildirdi.
 
12 aylık abonelikler bu durumdan etkileniyor
 
436E0Efc 9A82 4517 94A8 0Db5Eef76F23 
 
Abonelik hizmeti olarak karşımıza çıkan PlayStation Plus’ın zamlanma durumu tüm dünyada geçerli olacak halde karşımıza çıkıyor. Bu artırım ölçüsü hizmet içerisinde yer alan Essential, Extra ve Premium aboneliklerinin 12 aylık teklifleri için geçerli oluyor. Kapsamlı oyun kütüphanesinin yanı sıra Sony konsollarında çevrimiçi çok oyunculu oyunları oynamak için PlayStation Plus aboneliği gerekiyor.
 
Bloomberg tarafından açıklanan bilgilere nazaran Sony’nin mevcut payları artırım duyurusunun akabinde Tokyo’da yüzde 3,4’e kadar artış yaşıyor. Bu artış bir aydan uzun bir mühletin akabinde en yüksek oran olarak karşımıza çıkıyor. 
 
Analist Amit Garg ise bu pay fiyatlarının artışlarının Sony’ye yıllık ek 688 milyon dolarlık bir kar getireceğini aktarıyor. Ek olarak bu durumun gelecek fiyat artışlarının bir habercisi olabileceğini de belirtiyor. 
 
Son olarak Sony şu anda PlayStation Plus Premium abonelerinin kullanımına sunulacak bir özellik olan (PS5 oyunları için) bulut oyun hizmetini test ediyor.

İçerik
Ghostrunner 2’nin Demo Sürümü Yayınlandı: Tüm Oyuncular için Ücretsiz

 Yayıncılığını 505 Games'in ve geliştiriciliğini One More Level'ın üstlendiği birinci şahıs aksiyon oyunu Ghostrunner II'nin1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Roblox Eylül’de Quest’e, Ekim’de PS5 ve PS4’e Geliyor

 Roblox Corporation, çevrimiçi oyun platformu Roblox'un Eylül ayı sonlarında Quest başlığına akabinde Ekim ayında PlayStation Store üzerinden PlayStation1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Bethesda, Doom Eternal Oyunundan Denuvo Korumasını Kaldırdı

 Bethesda, nişancı aksiyon oyunu Doom Eternal'da mevcut olan Denuvo müdafaa teknolojisini kaldıran yeni bir güncelleme1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.