KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lords of the Fallen için 17 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
CI Games, aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen için 17 dakikalık gerçek oyun içi oynanış manzaralarını paylaştı. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun Souls-like cinsiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan yeni görüntü ise oyunun savaş mekaniğine odaklanıyor.
 
Yeni bir soulslike tecrübesi geliyor
 
92D7350E 1D8D 4D50 9E9A 80579A03Adb5 
 
Lords of the Fallen yarı açık bir dünyada geçiyor. Yayınlanan yeni görüntüye bakacak olursak oyunda iblis Adyr’i devirmek için büyük bir maceraya atıldığımız görebiliyor ve bu kapsamda farklı ve ilgi cazip ortamdan birkaçına bakış atabiliyoruz. Her büyük alan en az iki alanla birbirine bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu diyarlarda iki farklı cihana geçiş yapabiliyor ve iki tarafta da hayatta kalmaya çalışıyor. 
 
Yaşayanların yanı sıra ölümsüzler diyarının yer aldığı oyunda her diyarın kendine has zorluğu, düşmanları, karakterleri ve hazineleri bulunuyor. Umbral Lamp ile donatılmış oyuncular istedikleri vakit bu paralel dünyaya geçiş yapabiliyor fakat bunu yapmak iki canından birini götürüyor. Bir oyuncu yaşayanlar aleminde öldüğünde hayatta kalmak ismine son bir talih için otomatik olarak ölümsüzler aleminde de birebir noktasında diriliyor. 
 
Soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen, 13 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Oynanış videosu
 
 

İçerik
Eski PlayStation Patronu, Apple ve Amazon’u Oyun Endüstrisi için Tehdit Olarak Görüyor

 Eski PlayStation işvereni Shawn Layden, oyun sanayisine tam adapte olamayan büyük teknoloji şirketlerinin mevcut durumlarından1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
The King of Fighters XV için Yeni DLC Karakteri Geliyor: Duo Lon

 Geliştirici SNK, dövüş aksiyon oyunu King of Fighters XV için yeni karakter Duo Lon'un 121

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Unity, “Ölüm Tehditleri” Sebebiyle İki Ofisini Kapattı!

 Hemen çabucak herkesin bildiği Unity şirketi vefat tehdidi sonrasında iki ofisini kapatmak ve planlanan belediye binası1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.