KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Lords of the Fallen için 17 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
CI Games, aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen için 17 dakikalık gerçek oyun içi oynanış manzaralarını paylaştı. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun Souls-like cinsiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan yeni görüntü ise oyunun savaş mekaniğine odaklanıyor.
 
Yeni bir soulslike tecrübesi geliyor
 
92D7350E 1D8D 4D50 9E9A 80579A03Adb5 
 
Lords of the Fallen yarı açık bir dünyada geçiyor. Yayınlanan yeni görüntüye bakacak olursak oyunda iblis Adyr’i devirmek için büyük bir maceraya atıldığımız görebiliyor ve bu kapsamda farklı ve ilgi cazip ortamdan birkaçına bakış atabiliyoruz. Her büyük alan en az iki alanla birbirine bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu diyarlarda iki farklı cihana geçiş yapabiliyor ve iki tarafta da hayatta kalmaya çalışıyor. 
 
Yaşayanların yanı sıra ölümsüzler diyarının yer aldığı oyunda her diyarın kendine has zorluğu, düşmanları, karakterleri ve hazineleri bulunuyor. Umbral Lamp ile donatılmış oyuncular istedikleri vakit bu paralel dünyaya geçiş yapabiliyor fakat bunu yapmak iki canından birini götürüyor. Bir oyuncu yaşayanlar aleminde öldüğünde hayatta kalmak ismine son bir talih için otomatik olarak ölümsüzler aleminde de birebir noktasında diriliyor. 
 
Soulslike aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen, 13 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.
 
Oynanış videosu
 
 

İçerik
Mortal Kombat 1 Karakter Kadrosu Sızdırıldı

 Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1'in1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Beklenen Oyun Marvel’s Spider-Man 2 için İki Yeni Fragman Yayınlandı

 Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games, beklenen oyun Marvel's Spider-Man 2 için iki1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EA Onayladı: The Sims 5 Oynaması Ücretsiz Olacak!

 Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak simülasyon ömür oyunu serisinin yeni oyunu The Sims 5 için yeni1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.