KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bethesda: Intel ARC Ekran Kartları Starfield’ı Oynatmakta Yetersiz

 
Bethesda kısa mühlet evvel yeni bir açıklama yaptı. 6 Eylül tarihinde resmi olarak oyunculara sunulan açık dünya uzay temalı rol yapma oyunu Starfield için yapılan yeni açıklamada Intel ARC ekran kartlarının yetersiz olduğu belirtildi. Bethesda takviye çizgisine nazaran Intel Arc A770 bile Starfield’ın asgarî bilgisayar ihtiyaçlarını karşılamıyor.
 
Intel Arc, Starfield için yetersiz
 
Cd0F122A 2322 45B9 9605 D6B37Cefb9Df
 
Bethesda dayanak sınırı, Intel Arc A770 ekran kartının AMD Radeon RX 5700XT yahut NVIDIA GeForce GTX 1070Ti’nin en az ihtiyaçlarını karşılamadığını tez ediyor. Lakin bu durumun çok hakikat olmadığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor. Örneğin çok sayıda DX12 ve Vulkan takviyeli oyunlarda Intel Arc A770 bu iki ekran kartını da geride bırakıyor.
 
Diğer taraftan raporlara nazaran Intel Arc A770 sahipleri oyunu olağan kaidelerde oynayabiliyor. Lakin Intel’in birkaç gün evvel yayınladığı en son şoför güncellemesi oyunun dokularını bozabiliyor ve çok sayıda çökme yaşatabiliyor. Kıymetli meseleler olarak karşımıza çıkan bu durum Bethesda tarafından göz arkası ediliyor. Zira bu hususta rastgele bir güncellemenin gelmeyeceği belirtiliyor.
 

Son olarak iddia edilene nazaran Intel XeSS teknolojisi için resmi takviyenin eklenmeyeceği belirtiliyor.

İçerik
Jagged Alliance 3 Playstation ve Xbox Konsollarına Geliyor: Çıkış Tarihi Açıklandı

 Yayıncılığını THQ Nordic ve geliştiriciliğini Haemimont Games'in üstlendiği sıra tabanlı taktik oyunu Jagged Alliance 31

1 dk. 5 Okundu
İçerik
İçerik
King’s Bounty 2 PS5 ve Xbox Series Konsollarına Çıkış Yaptı

 Yayıncı PLAION ve geliştirici Fulqrum Games, King's Bounty II'nin PlayStation 5 ve Xbox Series sürümlerini1

1 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.