KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı

Sennheiser Accentum Wireless Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyat169154 0 Kulaklık bölümünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım mühletlerine ehemmiyet veren tüketiciler için yeni bir kablosuz kulaklık duyurdu. Sennheiser Accentum Wireless farklı özelliklere sahip.

Sennheiser Accentum Wireless özellikleri ve fiyatı

Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık 37mm dinamik şoförler kullanıyor. AptX HD çıkışı ile 576kbps bitrate oranına ulaşabilen kulaklık AAC ve SBC kodekleri ile de uyumlu. Bluetooth 5.2 ile birebir anda birden fazla aygıta bağlanabiliyor.

Çift mikrofon başarılı bir gürültü engelleme yaparken görüşme esnasında da rüzgârı engelliyor ve sesinizi hangi düzeyde duyacağınızı ayarlayabiliyor. Sennheiser uygulaması ile tüm bu özelliklere ulaşmak mümkün.

Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tam olarak 50 saate kadar kullanım mühleti sunuyor ve dal standartlarının üzerine çıkıyor. 10 dakikalık şarj ile de 5 saate kadar müddet kazanılabiliyor. Sennheiser Accentum Wireless modeli 180$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Katlanabilir OnePlus Open için fiyat bilgisi paylaşıldı

Görünüşe nazaran katlanabilir akıllı telefonlar giderek yaygınlaşacak. Piyasaya yeni oyuncuların girmesiyle birlikte seçenekler artarken OnePlus1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Dünyanın en büyük rüzgar türbini fırtına sırasında üretim rekoru kırdı

Dünyanın en büyük açık deniz rüzgar türbini, 24 saatlik bir müddet içinde tek bir rüzgar1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Bir sonraki telefonunuz kendi kendini onarabilir: Nasıl mı?

Günümüzde akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir modülü olmuş durumda. Dayanıklılık kelam konusu olduğunda ise hepimiz1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.