KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung sitesinde hata: Galaxy FE ailesi tüm ürünleriyle ortaya çıktı

Samsung Yanlislikla Tum Galaxy Fe Ailesini Dogruladi169079 0 Geçtiğimiz yıllarda tanıttığı Galaxy S20 FE ile orta üst düzey pazarında bir muvaffakiyet yakalayan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, daha sonraki yıllarda birçok FE model eser tanıttı. Bu eserlerin Galaxy S20 FE kadar başarılı olmamasından ötürü firma, FE serisine bir mühlet orta vermişti lakin argümanlar, yakında birçok Galaxy FE eseri ile karşılaşacağımızı belirtiyor. Sızıntıların gitgide arttığı bu günlerde Samsung, yanlışlıkla Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Buds FE ürünlerini doğruladı.

Galaxy FE ailesi 4 Ekim’de tanıtılabilir

Samsung, Arjantin web sitesine yanlışlıkla Galaxy FE ailesini doğrulayan bir fotoğraf yükledi. Basın görseli olarak kullanılması beklenen bu görsel; Galaxy S23 FE, Galaxy Tab S9 FE ve Galaxy Buds FE eserlerini gözler önüne seriyor. Ayrıyeten görselde görünen aygıtlardan birinin 4 Ekim tarihine sahip olması, aygıtların bu tarihte tanıtılabileceğine işaret ediyor.

Samsung Arjantin daha sonra bu görseli kaldırsa da yeni Galaxy FE ailesi resmen doğrulanmış oldu. Uygun fiyata ve üst düzey özelliklere sahip olması beklenen bu aygıtlar, Samsung ekosistemine giriş yapmak isteyen kullanıcılar için hayli ilgi cazibeli olacak. Bu ailenin en beklenen eseri olan Galaxy S23 FE ise muhtemelen Pixel 8 ile yarışacak ve fiyat-performans kategorisinde dikkat çeken bir eser olacak. Aygıtların önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.  
 

İçerik
WhatsApp iPad uygulaması geliyor: Testler başladı!

Tanınan anlık iletileşme uygulaması WhatsApp, bilgisayarların akabinde tabletlere geliyor. iPad için WhatsApp uygulamasının gelmesi uzun1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 etkinliği öncesi Apple Watch Series 9’un yeni kordonu sızdırıldı!

Apple, iPhone 15’in yanı sıra yeni Apple Watch modellerinde deri yerine yapay gereçlerden yapılmış orijinal1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi Smart Band 8 Active tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi, kısa bir müddet evvel Smart Band 8 Active akıllı saatini tanıttı. Yeni Xiaomi Smart1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.