KATEGORİLER
Kripto Al Sat

AMD ekran kartı olanlar dikkat: Counter Strike 2’de banlanabilirsiniz!

Amd Ekran Karti Olanlar Dikkat Cs 2 De Banlanabilirsiniz169770 0 Valve, AMD ekran kartı kulanan CS 2 oyuncularına ikazda bulundu. Ant-Lag özelliğinin açılması durumunda oyuncuların banlanacağı net bir formda söylendi. AMD, sürücüyü güncelleyip bu durumdan etkilenen oyuncuları tespit edip banlarının kaldıracağını da ekledi.

Anti-Lag özelliğini açmayın!

Açıklamaya nazaran, son şoför güncellemeleriyle gelen özellikler engine dll fonksiyonlarını değiştirerek uygulanıyor. Oyuncuların oynamaya devam etmek için bu özelliği kapatmaları isteniyor. Adrenaline Edition sürüm 23.30.1 şoförü CS2’ye Anti-Lag Plus dayanağını getiriyor. Ayrıyeten bu özellik Radeon RX 7000 serisi ekran kartlarına özel, eski modelleri etkilemiyor.

Alt+L tuşlarına basarak AMD’nin yeni özelliği devre dışı bırakılabiliyor. Bu ortada bu sorun Counter Strike 2 ile hudutlu değil. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, CoD: Warzone 2, Apex Legends üzere diğer oyunlarda da Anti-Lag Plus özelliğini açan oyuncular, banlandıklarını ya da oyunun çöktüğünü söylüyor.

İçerik
Galaxy Ring için tarih verildi: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki uzun müddettir şirketin Galaxy Ring isimli1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15, yeni Qualcomm modemle daha hızlı 5G performansı sunuyor

Apple’ın iPhone 15 Pro modellerinde daha âlâ 5G performansı için Qualcomm’un yeni X70 modemine geçiş1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy A55 geliyor: Exynos 1480 işlemci ve 50 MP ana kamera

Samsung orta sınıf akıllı telefonlarının birçoklarında yıllardır Exynos yonga setini kullanıyor. Galaxy A50, Galaxy A531

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.