KATEGORİLER
Kripto Al Sat

AMD ekran kartı olanlar dikkat: Counter Strike 2’de banlanabilirsiniz!

Amd Ekran Karti Olanlar Dikkat Cs 2 De Banlanabilirsiniz169770 0 Valve, AMD ekran kartı kulanan CS 2 oyuncularına ikazda bulundu. Ant-Lag özelliğinin açılması durumunda oyuncuların banlanacağı net bir formda söylendi. AMD, sürücüyü güncelleyip bu durumdan etkilenen oyuncuları tespit edip banlarının kaldıracağını da ekledi.

Anti-Lag özelliğini açmayın!

Açıklamaya nazaran, son şoför güncellemeleriyle gelen özellikler engine dll fonksiyonlarını değiştirerek uygulanıyor. Oyuncuların oynamaya devam etmek için bu özelliği kapatmaları isteniyor. Adrenaline Edition sürüm 23.30.1 şoförü CS2’ye Anti-Lag Plus dayanağını getiriyor. Ayrıyeten bu özellik Radeon RX 7000 serisi ekran kartlarına özel, eski modelleri etkilemiyor.

Alt+L tuşlarına basarak AMD’nin yeni özelliği devre dışı bırakılabiliyor. Bu ortada bu sorun Counter Strike 2 ile hudutlu değil. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2, CoD: Warzone 2, Apex Legends üzere diğer oyunlarda da Anti-Lag Plus özelliğini açan oyuncular, banlandıklarını ya da oyunun çöktüğünü söylüyor.

İçerik
Apple’dan ucuz MacBook geliyor: İşte detaylar

Microsoft üzere Apple da eğitim alanına yönelik uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar pazarında büyümeyi hedefliyor. Şirkete1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung, Xiaomi, OnePlus ve Nokia, iPhone 15 ile fena dalga geçti

Apple dünkü etkinlikte iPhone 15 serisini duyurdu, lakin lansmanın en dikkat çeken taraflarından biri şirketin1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
X (Twitter) içerik üreticilerine yaklaşık 20 milyon dolar ödedi

X ya da eski ismiyle Twitter bildiğiniz üzere Temmuz ayı prestijiyle içerik üreticilerine reklam gelirinden1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.