KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple Watch Series 9’un yeni özelliği güncellemeyle gelecek

Apple Watch Series 9 Un Yeni Ozelligi Guncellemeyle Gelecek168782 0 Yeni Apple Watch Series 9, çift dokunuş hareketi, daha parlak ekranı, sıhhat datalarına erişip kaydedebilen daha süratli Siri, iPhone için tam pozisyon bulma üzere bir dizi yeni bilhassa geliyor. Fakat, Apple’ın Wonderlust etkinliğinde en çok üzerinde durduğu özellik olan çift dokunuş (double tap), başlangıçta sunulmayacak.

Çift dokunuş özelliği önümüzdeki ay güncellemeyle gelecek

Apple Watch 9’da çift dokunuş hareketiyle ekrana dokunmadan, sadece tek elinizi kullanarak saati denetim edebiliyorsunuz. İşaret ve başparmağınızı birbirine iki defa dokundurduğunuzda saatte en çok kullanılan süreçlerden birçoğunu süratli ve kolay bir formda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Double tap hareketini bir uygulamanın birincil fonksiyonunu denetim etmek, sayacı durdurmak, müzik çalıp durdurmak, alarmı ertelemek, aramaları yanıtlamak ve sonlandırmak, saat kadranında akıllı gruplamayı başlatmak, widgetlar ortasında kaydırmak üzere süreçler için kullanabilirsiniz.

Yeni Apple Watch’lar ne vakit çıkacak?

Çift dokunma, Apple Watch Ultra 2 ve Watch Series 9’un birkaç yeni özelliğinden biri. Yeni Apple Watch modelleri Türkiye’de 22 Eylül’de ön siparişe açılacak, 29 Eylül’de de satışa çıkacak. Fakat, Apple, bu özelliği önümüzdeki ay içinde yazılım güncellemesi olarak kullanıma sunacak.

İçerik
Intel 1. Nesil Core Ultra işlemcilerinin özellikleri ortaya çıktı: İşte detaylar

Yaklaşmaktan olan Arrow Lake Refresh işlemci serisinden sonra Intel, dağını 1. Jenerasyon Core Ultra işlemcilerine1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Elon Musk’ın uydu interneti Starlink’in kazancı belli oldu

Elon Musk’ın önderliğinde SpaceX’in uydu tabanlı genişbant internet hizmeti Starlink, her geçen periyot global kapsamını1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xiaomi telefonlarında Chrome tarayıcısının hacklendiği iddia ediliyor

İş güvenlik konusuna geldiği vakit Çinli akıllı telefon üreticileri çok da pak değil. Vakit zaman1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.