KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung, One UI 6.1 ile çok sayıda yapay zeka özelliği getirecek

Samsung One Ui 6 1 Ile Cok Sayida Yapay Zeka Ozelligi Getirecek169570 0 Geçtiğimiz hafta Samsung, yapay zekâ performansında 14,7 kat artış sağladığını söylediği Exynos 2400 işlemcisini duyurdu. Bu yonga seti kuvvetle beklenen Galaxy S24’te kullanılacak ve görünüşe nazaran şirket, elindeki donanımı çok sayıda yeni yapay zekâ özellikleriyle destekleyecek. Aktarılanlara nazaran ise Samsung, bu yapay zekâ özelliklerini One UI 6.1 ile getirecek.

One UI 6.1 ile yapay zeka özellikleri geliyor

One UI 6.1 güncellemesinin odak noktasının yapay zekâ olacağı bildiriliyor. Emniyetli sızıntı kaynağı Ice Universe, One UI 6.1’in çok sayıda yeni yapay zekâ takviyeli özellik getireceğini ve Samsung’un tarihindeki en değerli yapay zekâ güncellemesi olacağını açıkladı. Güney Koreli firmanın Bixby’den daha yetenekli yeni ve güçlü bir yapay zekâ dijital ses asistanı da tanıtabileceği argüman ediliyor. Bixby’nin ismi değişmese de mevcut asistanın güncellenmesi mümkün.

Raporda ayrıyeten Galaxy S24’ün yapay zekâ dayanaklı özelliklere odaklanacağı ve Samsung’un Galaxy S24’ü bir yapay zekâ telefonu olarak pazarlayabileceği de sav ediliyor. Samsung, üretken yapay zekâ ve Exynos 2400’ün yerel metinden görüntüye yeteneklerinden bahsettiği için Galaxy S24 serisinde birkaç üretken yapay zekâ özelliği görmemiz epey mümkün.

Elbette bunlar resmi bilgiler değil lakin Samsung’un Exynos 2400 duyurusunda yaptığı açıklamalar ve muteber kaynakların bu telaffuzları ortada bir şeylerin olduğuna işaret ediyor. Ek olarak Galaxy S24’ün piyasaya sürülmesinden sonra One UI 6.1 güncellemesi muhtemelen tüm uygun Galaxy akıllı telefon ve tabletler için yayınlanacak.

İçerik
iPhone 15 etkisi: Apple Acil SOS daha fazla ülkeye geliyor

Apple'ın hayat kurtaran Acil SOS (Emergency SOS) özelliği, iki ülkede daha kullanıma açılıyor. Hatırlayacak olursak hücresel ve1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
GPRS nedir, ne işe yarar? GPRS açma ve kapatma

GPRS, birinci olarak sesli irtibat için oluşturulmuş bir teknoloji olsa da cep telefonları ve öteki1

5 dk. 2 Okundu
İçerik
Nokia markasının sahibi HMD Global, Avrupa’da 5G telefon üretmeye başladı

HMD Küresel, Avrupa topraklarında akıllı telefon üretmeye başladı. Hatta Finlandiyalı şirket, üretimini Avrupa'ya taşıyan ilk1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.