KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung, One UI 6.1 ile çok sayıda yapay zeka özelliği getirecek

Samsung One Ui 6 1 Ile Cok Sayida Yapay Zeka Ozelligi Getirecek169570 0 Geçtiğimiz hafta Samsung, yapay zekâ performansında 14,7 kat artış sağladığını söylediği Exynos 2400 işlemcisini duyurdu. Bu yonga seti kuvvetle beklenen Galaxy S24’te kullanılacak ve görünüşe nazaran şirket, elindeki donanımı çok sayıda yeni yapay zekâ özellikleriyle destekleyecek. Aktarılanlara nazaran ise Samsung, bu yapay zekâ özelliklerini One UI 6.1 ile getirecek.

One UI 6.1 ile yapay zeka özellikleri geliyor

One UI 6.1 güncellemesinin odak noktasının yapay zekâ olacağı bildiriliyor. Emniyetli sızıntı kaynağı Ice Universe, One UI 6.1’in çok sayıda yeni yapay zekâ takviyeli özellik getireceğini ve Samsung’un tarihindeki en değerli yapay zekâ güncellemesi olacağını açıkladı. Güney Koreli firmanın Bixby’den daha yetenekli yeni ve güçlü bir yapay zekâ dijital ses asistanı da tanıtabileceği argüman ediliyor. Bixby’nin ismi değişmese de mevcut asistanın güncellenmesi mümkün.

Raporda ayrıyeten Galaxy S24’ün yapay zekâ dayanaklı özelliklere odaklanacağı ve Samsung’un Galaxy S24’ü bir yapay zekâ telefonu olarak pazarlayabileceği de sav ediliyor. Samsung, üretken yapay zekâ ve Exynos 2400’ün yerel metinden görüntüye yeteneklerinden bahsettiği için Galaxy S24 serisinde birkaç üretken yapay zekâ özelliği görmemiz epey mümkün.

Elbette bunlar resmi bilgiler değil lakin Samsung’un Exynos 2400 duyurusunda yaptığı açıklamalar ve muteber kaynakların bu telaffuzları ortada bir şeylerin olduğuna işaret ediyor. Ek olarak Galaxy S24’ün piyasaya sürülmesinden sonra One UI 6.1 güncellemesi muhtemelen tüm uygun Galaxy akıllı telefon ve tabletler için yayınlanacak.

İçerik
GoPro Hero 12 Black daha iyi batarya ve AirPods desteği sunuyor

Aksiyon kamerası dünyasının bir numaralı ismi GoPro merakla beklenen yeni modelini duyurdu. GoPro Hero 121

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Türk Telekom’dan internet fiyatlarına zam!

Türk Telekom, taahhütsüz internet fiyatlarına 1 Ekim 2023 tarihinde artırım yapacağını duyuruldu. Taahhütsüz fiyatlarda yaklaşık1

2 dk. 9 Okundu
İçerik
Cep Telefonu Kaskosu Nedir?

Cep Telefonu Kaskosu Nedir? Telefon kaskosu, telefonu çarpma ya da düşürme, sıvı teması, yüksek voltaj,1

2 dk. 19 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.