KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iOS 17, değiştirilemeyen yeni özellikle geliyor: Kullanıcılar tepkili!

Ios 17 Degistirilemeyen Yeni Ozellikle Geliyor Tepki Buyuk168950 0 Apple, yeni sunduğu iOS 17 güncellemesi, iPhone’lara yeni zil sesleri ve ihtar sesleri getiriyor. Sesler menüsü altından seçilebilecek gelen ihtarlar, bildiri bildirimleri ve fazlası için çok sayıda yeni ton bulunuyor. Bununla birlikte varsayılan uygulama bildirim sesleri de değişti. Klasik üç tonlunun yerini ribaund aldı. Lakin, yeni bildirim sesi birçok kullanıcı tarafından beğenilmedi.

Uygulama bildirim sesleri düşük ve değiştirilemiyor!

iOS 17, 18 Eylül’de desteklenen iPhone modelleri için indirilmeye açıldı. iOS 17’deki kimi değişiklikler kullanıcılar tarafından güzel karşılanmadı; Yeni uygulama sesleri üzere.

Pek çok kullanıcı, toplumsal medya platformundan Apple’ın rebound olarak isimlendirdiği yeni sesin çok sessiz olduğunu lisana getirdi. Üç ton nispeten yüksek düzeyde çınlama yaratırken, Rebound kulağa çok daha sessiz gelen yankılı versiyonu üzere. Telefon cepte yahut çantada iken bu sesin duyulması üç tonluya nazaran daha güç. Kullanıcılar, bu nedenle gelen bildirimleri kaçırdıklarını söylüyor. Titreşimli geri bildirim de daha zayıf ve hissedilmesi daha güç.

Apple, şu an için uygulamalar için farklı bir bildirim ikaz sesi seçme yahut ses seviyesini değiştirmenin bir yolunu sunmuyor. Ayarlar – Sesler kısmında e-posta ve takvim ikazları üzere sistem uygulamaları için zil ses, ton, ikaz sesi seçilebiliyor. Fakat, bu seçenekler Apple’ın kendi uygulamalarıyla sonlu.

İçerik
Apple’dan iddialı açıklama: iPhone 15 Pro en iyi oyun konsolu

Apple’ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği aktiflik; iPhone 15, iPhone 15 Pro ve Apple Watch Series 91

3 dk. 1 Okundu
İçerik
HP dünyanın en ince 17 inç katlanabilir dizüstü modelini sunar

Son periyotta katlanabilir dizüstü modelleri daha fazla dikkat çekmeye başladı. Markalar en azından portföylerinde bir1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Xiaomi 13T ve 13T Pro’nun alacağı Android güncelleme desteği belli oldu

Xiaomi, geçtiğimiz gün Xiaomi 13T ve Xiaomi 13T Pro akıllı telefonlarını 26 Eylül'de Berlin'de tanıtacağını1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.