KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung Galaxy A25 netleşti: İşte özellikleri

Samsung Galaxy A25 Netlesti Iste Ozellikleri168703 0 Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy A serisi eser yelpazesini daima olarak güncellemeye devam ediyor. Niketim bir müddettir Galaxy A25 modeline ait çişitli sızıntılar duyuyoruz. O denli ki aygıtın Exynos 1280 yonga setinden güç alacağı doğrulanmıştı. Son olarak Galaxy A25’in tüm özellikleri açığa çıktı. 

Galaxy A25 özellikleri netleşmeye başladı

Bilmeyenler için yakın tarihli bir Geekbench sızıntısı, Galaxy A24 5G’nin Exynos 1280 platformu ile destekleneceğini ortaya çıkardı. Bugünki raporda ise, aygıtın ön yüzünde 6,44 inç AMOLED ekran, 50 MP ana art kamera, 8 GB RAM ve 25W süratli kablolu şarj sunan 5.000 mAh pil paketine sahip olacağı belirtildi. Ayrıca aygıtın 162 x 77,5 x 8,3 mm boyutlarında 3,5 mm kulaklık girişine sahip olacağı da sızdırılan bilgiler ortasında yer alıyor.

Aktarıldığı kadarıyla Galaxy A25, kutusundan Android 14 tabanlı One UI 6.0 ile çıkacak. Hasebiyle bekleyiş bir müddet daha devam edecek diyebiliriz. Bu noktada önümüzdeki aylara işaret edildiğini belirtelim. A25 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Lakin ilerleyen haftalarda daha fazla ayrıntının paylaşılacağını düşünüyoruz. 

İçerik
Nvidia tonlarca H100 hızlandırıcı sevk ediyor

Küresel ekonomik krizin de tesiriyle yonga dalının düşüşe geçtiği bir periyotta adeta sihirli değnek değmiş1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Spotify Supremium aboneliği netleşmeye başladı

Kullanıcı sayısını arttırsa da gelir tarafında külfet yaşamaya devam eden Spotify, yeni bir abonelik seçeneği1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
WhatsApp, kilitli sohbetler için gizli kod kısmı geliştiriyor

Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kilitli sohbetler isimli yeni bir özellik geliştirmekteydi ve sızıntılara nazaran bu1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.