KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Honor X9b’nin reklam afişleri ortaya çıktı: İşte muhtemel tasarım

Honor X9B Nin Reklam Afisleri Ortaya Cikti Iste Muhtemel Tasarim169753 0 Honor, bu yılın başlarında X9a’yı piyasaya sürmüştü. Şirket, şimdilerde ise X9 serisinin yeni üyesi X9b’yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yakın bir vakitte ise Türkiye’de de tanıtılması beklenen Honor X9b’nin tanıtım afişleri paylaşıldı ve böylelikle aygıtın tasarımı da ortaya çıktı.

Honor X9b, Türkiye’de de piyasaya sürülebilir

Şirketin web sayfasında yayınladığı Honor X9b’nin teaser görselleri, aygıtın dizaynını ortaya çıkardı. Selefine misal bir dizayna sahip olacak aygıtın en az bir versiyonu vegan deri kaplamalı bir art panele sahip olacak ve paylaşılan görsellere nazaran aygıt ortalanmış bir selfie kamerasıyla kutudan çıkacak.

Honor X9B Nin Reklam Afisleri Ortaya Cikti Iste Muhtemel Tasarim169753 1 Şirketin paylaştığı tanıtım afişlerine nazaran çok yakında tanıtılması beklenen şirketin yeni aygıtı Honor X9b, selefine kıyasla daha büyük bir kamera çıkıntısıyla piyasaya sürülecek. Ayrıyeten bu yılın başlarında piyasaya sürülen Honor X9a, birtakım ülkelerde Honor Magic 5 Lite adıyla anılıyor. Lakin X9b’nin farklı bir isimle da satılıp satılmayacağı şimdi aşikâr değil. 
İçerik
Uygun fiyatlı Poco C65 yakında geliyor: IMEI veritabanında göründü

Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni bir bütçe dostu akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Poco C651

1 dk. 7 Okundu
İçerik
iPhone 15 ve 15 Pro’nun kamerası netleşti : Neler bekleniyor?

Apple, yeni jenerasyon iPhone 15 ve 15 Pro modellerini önümüzdeki günlerde duyurmayı planlıyor. Münasebetiyle lansmana sayılı günler kala, iPhone1

4 dk. 2 Okundu
İçerik
Çaycı & çay makinesi tavsiyesi için en iyi çay makineleri (2023)

Çaydanlıkta kısık ateşte ya da semaverde demlenen çayın lezzeti elbette öbür lakin klâsik çay demleme1

14 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.