KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung Galaxy A15 tasarımı sızdı: Yenileniyor

Samsung Galaxy A15 Tasarimi Sizdi Yenileniyor168994 0  Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden Samsung, eser yelpazesini süratle genişletmeye devam ediyor. O denli ki daha evvel Galaxy A05 modelinin yolda olduğundan sizlere bahsetmiştik. Artık de benzeri bir haber Galaxy A15‘ten geldi. Akıllı telefonun dizaynını ortayan koyan imajlar paylaşıldı.

Galaxy A15 (2023) tasarımı sızdı

Paylaşılan imajlara nazaran 60,2 x 76,8 x 8,4 mm ölçülerinde olacak Galaxy A15, art kısımda Galaxy A14’ü andıran üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacak. Ön kısımda ise çentikli bir ekran yerine 6,4 inçlik Infinity-U ekran tercih edilmiş. Ayrıca bütçe telefonu Galaxy A14’te karşımıza çıkan yuvarlatılmış çerçeveler yerine, düz bir tasarımda geliyor.

Samsung Galaxy A15 Tasarimi Sizdi Yenileniyor168994 1 Aygıtın sağ kısmında ise enteresan bir tasarım kelam konusu. Bir çıkıntı içerisinde güç tuşuna entegre parmak izi tarayıcı ve ses açma kısma tuşları pozisyonlandırılmış. Aygıtın alt kısmında birincil mikrofon (alt ve üst), hoparlör ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor. SIM kart yuvası ise sol üst kısma taşınmış.

Galaxy A15 hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla hudutlu. Bilmeyenler için Galaxy A14 4G ve A14 5G, bilhassa bütçe rekabetinde rekor satış sayılarına ulaştı. Bu bağlamda Galaxy A15’in de misal bir performans sergilediğini görebiliriz. Önümüzdeki haftalarda daha fazla ayrıntının paylaşılacağını düşünüyoruz.

İçerik
Final Fantasy VII Rebirth çıkış tarihi belli oldu: PS5’e geliyor

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayınlanan Final Fantasy VII Remake'in devam olduğu Final Fantasy VII Rebirth'ün çıkış1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Nvidia, İsrail’deki son derece önemli yapay zeka zirvesini iptal etti

Birkaç hafta evvel Nvidia, şirketin CEO’su Jensen Huang'ın Yapay Zeka Zirvesi (AI Summit) kapsamında bir1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Avrupa Birliği, İsrail-Filistin gerginliğiyle alakalı Google’ı resmen uyardı

Orta Doğu'da tekrar sıcak çatışmaların tekrar başlaması üzerine toplumsal medya üzerinde de bu bahis çokça1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.