KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Redmi K70 serisinin bir özelliği daha belli oldu

Redmi K70 Serisinin Bir Ozelligi Daha Belli Oldu168907 0 Xiaomi, geçtiğimiz aralık ayında tanıtılan Redmi K60 serisinin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu bağlamda 2023 yılında tanıtılacak telefonlar hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Bugün ise amiral gemisi katili telefonların bir özelliği daha muhakkak oldu.

Redmi K70 netleşmeye başladı

Bilmeyenler için merakla beklenen Redmi K70 serisinin Redmi K70e, K70 ve K70 Pro olmak üzere toplam üç modelden oluşması bekleniyor. Lakin görünen o ki Redmi K70 serisinde evvelki model K60 Pro’da bulunan bir özellik eksik olacak. Hatırlayacak olursak Redmi K60 Pro’da 30W kablosuz süratli şarj dayanağına yer veirilmişti. Redmi K60 modelinde ise bu özellik atlandı.

Yeni raporlar ise, misal bir kararın tüm Redmi K70 telefonlarda geçerli olacağını söylüyor. Yani akıllı telefonlar yalnızca kablolu şarj desteğine sahip olacak. Markanın bu türlü bir fonksiyonelliği neden kaldırmaya karar verdiği ise şimdi muhakkak değil.

Redmi K70 ve K70 Pro beklenen özellikler

Mevcut raporlara nazaran Redmi K70 ve K70 Pro, 2K çözünürlük sunan dar çerçeveli düz bir AMOLED ekrana sahip olacak. Bununla birlikte her iki modelin metalik çerçeve ve art panelde çeşitli iyileştirmeler sunacağı belirtiliyor. 

Geçtiğimiz günlerde Redmi K70 Pro’nun birtakım özellikleri de gün yüzüne çıktı. Buna nazaran MediaTek Dimensity 9200+ işlemciden güç alacak aygıtın art bölümünde 50MP birincil sensör ve 3,2x optik yakınlaştırma sunan bir telefoto lens bulunacak. Bunun haricinde her iki telefonun Android 14 tabanlı MIUI 15 ile kutusundan çıkması bekleniyor. 

İçerik
Sennheiser Accentum Wireless kablosuz kulaklık tanıtıldı

Kulaklık bölümünün beğenilen isimlerinden Sennheiser, uzun kullanım mühletlerine ehemmiyet veren tüketiciler için yeni bir kablosuz1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
iOS 17’de yeni sorun: Bazı iPhone’lar geceleri otomatik kapanıyor!

Bazı iPhone modelleri geceleri otomatik olarak kapanıyor. Alarm ve öteki iPhone özelliklerini kesintiye uğratan sorun,1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xbox Mobile Store için tarih verildi: Yakında geliyor

Bildiğiniz gibi Microsoft'un bir süredir Xbox Mobile Store üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hatta geçtiğimiz Mart ayında Xbox lideri Phil1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.