KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Redmi K70 serisinin bir özelliği daha belli oldu

Redmi K70 Serisinin Bir Ozelligi Daha Belli Oldu168907 0 Xiaomi, geçtiğimiz aralık ayında tanıtılan Redmi K60 serisinin halefi üzerinde hazırlıklara başladı. Bu bağlamda 2023 yılında tanıtılacak telefonlar hakkında yeni sızıntılar duymaya devam ediyoruz. Bugün ise amiral gemisi katili telefonların bir özelliği daha muhakkak oldu.

Redmi K70 netleşmeye başladı

Bilmeyenler için merakla beklenen Redmi K70 serisinin Redmi K70e, K70 ve K70 Pro olmak üzere toplam üç modelden oluşması bekleniyor. Lakin görünen o ki Redmi K70 serisinde evvelki model K60 Pro’da bulunan bir özellik eksik olacak. Hatırlayacak olursak Redmi K60 Pro’da 30W kablosuz süratli şarj dayanağına yer veirilmişti. Redmi K60 modelinde ise bu özellik atlandı.

Yeni raporlar ise, misal bir kararın tüm Redmi K70 telefonlarda geçerli olacağını söylüyor. Yani akıllı telefonlar yalnızca kablolu şarj desteğine sahip olacak. Markanın bu türlü bir fonksiyonelliği neden kaldırmaya karar verdiği ise şimdi muhakkak değil.

Redmi K70 ve K70 Pro beklenen özellikler

Mevcut raporlara nazaran Redmi K70 ve K70 Pro, 2K çözünürlük sunan dar çerçeveli düz bir AMOLED ekrana sahip olacak. Bununla birlikte her iki modelin metalik çerçeve ve art panelde çeşitli iyileştirmeler sunacağı belirtiliyor. 

Geçtiğimiz günlerde Redmi K70 Pro’nun birtakım özellikleri de gün yüzüne çıktı. Buna nazaran MediaTek Dimensity 9200+ işlemciden güç alacak aygıtın art bölümünde 50MP birincil sensör ve 3,2x optik yakınlaştırma sunan bir telefoto lens bulunacak. Bunun haricinde her iki telefonun Android 14 tabanlı MIUI 15 ile kutusundan çıkması bekleniyor. 

İçerik
Instagram patronundan iPad uygulaması açıklaması

Kimi tanınan toplumsal ağ platformlarının hâlâ iPad’lere özel uygulaması yok; Instagram da bunlardan biri. Android,1

1 dk. 11 Okundu
İçerik
Meta’nın Metaverse hayali suya düştü. Büyük işten çıkarma

Metaverse konseptini herkesin erişebileceği bir dünya haline getirmek sloganıyla yola çıkan Meta, heba olan milyarlarca1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Şişirilebilir endüstriyel güneş ısıtma sistemi

Isı enerjisi günümüzde çokça göz arşı ettiğimiz ancak en çok kullandığımız güç cinslerinden biri. Merkezi1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.