KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Taahhütsüz internet arayanların ilk tercihi TurkNet

Taahhutsuz Internet Arayanlarin Ilk Tercihi Turknet169290 0 Kısa müddette değerli pazar hissesine ulaşan TurkNet, büsbütün taahhütsüz abonelik sistemiyle kullanıcılarına özgürlük sunuyor. Taahhütsüz, kotasız ve limitsiz internet sayesinde TurkNet müşterileri rastgele bir pürüze takılmadan sınırsız internet tecrübesi elde ediyor.

Cayma bedeli yok!

Tahhütsüz internet sayesinde aboneliğinizi dilediğiniz vakit ve cayma bedeli olmadan iptal edebilirsiniz. Rakip firmalarda 12 ay ve 24 ay üzere uzun taahhüt müddetleri istenirken TurkNet’i dilediğiniz vakit iptal edebiliyorsunuz. Birinci 30 gün içerisinde beğenmezseniz para iade garantisi veriliyor. Öbür firmalarda taahhütlü internet aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizde 1.000 TL’nin üzerinde yüksek cayma bedelleri ile karşılaşabilirsiniz.

Kullandığınız internetten şad kalmadığınız durumlarda, taşındığınız yerde daha yeterli internet bulunması halinde yahut bir adreste kısa süreliği ikamet edeceğiniz senaryolarda taahhütsüz internet büyük kolaylık sağlıyor.

Taahhütsüz internetin avantajları:

  • Taahhüt kontratı imzalamaz ve interneti dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz.
  • Süre kuralı olmadan dilediğiniz kadar kullanırsınız.
  • Aldığınız hizmetten şad kalmazsanız hizmeti iptal edebilir ve cayma bedeli ödemezsiniz.
  • Cayma bedeli olmadığı için iptalden sonra sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
  • Fiyat artışından mutlu kalmazsanız bedel ödemeden hizmeti sonlandırılabilirsiniz.
  • Hız, kota vb. üzere baş karıştırıcı paketler ortasında seçim yapmak için vakit harcamadan dilediğiniz vakit diledğiniz pakete geçebilirsiniz.
  • TurkNet’te taahhütsüz interneti 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı ile avantajlı fiyattan kullanma imkanı elde edersiniz. Fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Özgür internet” sloganıyla yola çıkan TurkNet, taahhütsüz yapısı ve AKN’siz tarifeleriyle kesimde büyük değişim başlattı. Artık de 1.000 Mbps’ye varan surattaki TurkNet GigaFiber interneti uygun fiyata müşterileriyle buluşturarak yeni bir değişim başlatıyor. TurkNet GigaFiber’e yeni katılan aboneler birinci 6 ay 299,90 TL yerine 199,90 TL ödüyor. Adresinizde TurkNet GigaFiber bulunup bulunmadığını aşağıdaki temastan sorgulayabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber Altyapı Sorgulama

Adresinizde GigaFiber altyapısı olmasa dahi ADSL ve VDSL suratındaki internetten taahhütsüz olarak yararlanabiliyorsunuz. Üstelik TurkNet, sürat sonuna bağlı kalmadan altyapınızın desteklediği azamî indirme suratını sunuyor. Böylece bulunduğunuzda adreste en süratli interneti kullanma fırsatı elde edebilirsiniz.

İçerik
iPhone 15’in tanıtılmasına saatler kala eski iPhone’lar için güncelleme yayınlandı: iOS 15.7.9

Apple, geçtiğimiz hafta iPhone kullanıcıları için iOS 16.6.1 güncellemesini yayınladı. Artık, eski iPhone ve iPad1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Huawei’nin en büyük tableti: MatePad Pro 13.2 lansman tarihi onaylandı

Bugün Huawei, bir sonraki amiral gemisi tableti için yeni bir tanıtım görseli paylaştı. Bu paylaşımla1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Android Telefona APK İndirme Nasıl Yapılır?

İnsanlar kimi zaman uygulama indirmek için Android sürümü yetmeyebiliyor. Akıllı telefonun sürümü yetmediği zaman bu1

2 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.