KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Taahhütsüz internet arayanların ilk tercihi TurkNet

Taahhutsuz Internet Arayanlarin Ilk Tercihi Turknet169290 0 Kısa müddette değerli pazar hissesine ulaşan TurkNet, büsbütün taahhütsüz abonelik sistemiyle kullanıcılarına özgürlük sunuyor. Taahhütsüz, kotasız ve limitsiz internet sayesinde TurkNet müşterileri rastgele bir pürüze takılmadan sınırsız internet tecrübesi elde ediyor.

Cayma bedeli yok!

Tahhütsüz internet sayesinde aboneliğinizi dilediğiniz vakit ve cayma bedeli olmadan iptal edebilirsiniz. Rakip firmalarda 12 ay ve 24 ay üzere uzun taahhüt müddetleri istenirken TurkNet’i dilediğiniz vakit iptal edebiliyorsunuz. Birinci 30 gün içerisinde beğenmezseniz para iade garantisi veriliyor. Öbür firmalarda taahhütlü internet aboneliğinizi sonlandırmak istediğinizde 1.000 TL’nin üzerinde yüksek cayma bedelleri ile karşılaşabilirsiniz.

Kullandığınız internetten şad kalmadığınız durumlarda, taşındığınız yerde daha yeterli internet bulunması halinde yahut bir adreste kısa süreliği ikamet edeceğiniz senaryolarda taahhütsüz internet büyük kolaylık sağlıyor.

Taahhütsüz internetin avantajları:

  • Taahhüt kontratı imzalamaz ve interneti dilediğiniz vakit kapatabilirsiniz.
  • Süre kuralı olmadan dilediğiniz kadar kullanırsınız.
  • Aldığınız hizmetten şad kalmazsanız hizmeti iptal edebilir ve cayma bedeli ödemezsiniz.
  • Cayma bedeli olmadığı için iptalden sonra sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız.
  • Fiyat artışından mutlu kalmazsanız bedel ödemeden hizmeti sonlandırılabilirsiniz.
  • Hız, kota vb. üzere baş karıştırıcı paketler ortasında seçim yapmak için vakit harcamadan dilediğiniz vakit diledğiniz pakete geçebilirsiniz.
  • TurkNet’te taahhütsüz interneti 12 Aylık Peşin Ödeme Fırsatı ile avantajlı fiyattan kullanma imkanı elde edersiniz. Fiyat artışlarından etkilenmezsiniz.

Özgür internet” sloganıyla yola çıkan TurkNet, taahhütsüz yapısı ve AKN’siz tarifeleriyle kesimde büyük değişim başlattı. Artık de 1.000 Mbps’ye varan surattaki TurkNet GigaFiber interneti uygun fiyata müşterileriyle buluşturarak yeni bir değişim başlatıyor. TurkNet GigaFiber’e yeni katılan aboneler birinci 6 ay 299,90 TL yerine 199,90 TL ödüyor. Adresinizde TurkNet GigaFiber bulunup bulunmadığını aşağıdaki temastan sorgulayabilirsiniz.

TurkNet GigaFiber Altyapı Sorgulama

Adresinizde GigaFiber altyapısı olmasa dahi ADSL ve VDSL suratındaki internetten taahhütsüz olarak yararlanabiliyorsunuz. Üstelik TurkNet, sürat sonuna bağlı kalmadan altyapınızın desteklediği azamî indirme suratını sunuyor. Böylece bulunduğunuzda adreste en süratli interneti kullanma fırsatı elde edebilirsiniz.

İçerik
Zaman makinesi mi? Bilim insanları zamanda yolculuğu başarıyla simüle etti

Kuantum aleminin olağandışı özelliklerinden yararlanmaya çalışan bilim insanları, geriye yanlışsız vakit seyahati yöntemini muvaffakiyetle simüle1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Yazılım güncelleme desteğinde MediaTek ilk kez Snapdragon’u geçti

2010'lu yıllarda MediaTek destekli Android akıllı telefonlara yalnızca 1 yahut 2 yıl dayanak verilirken, Snapdragon cihazlara 2 yahut1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Mete Gazoz ve Melissa Vargas, REALME Türkiye’nin marka yüzü oldu

Türkiye’de son yıllarda pazar hissesini artıran REALME, yeni marka yüzlerini tanıttı. Dünya şampiyonu Mete Gazoz1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.