KATEGORİLER
Kripto Al Sat

RedMagic Dao oyuncular için akıllı şarj adaptörü

Redmagic Dao Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168567 0 Bugün süratli şarj kavramı geliştikçe evimizdeki şarj adaptörlerini de daha süratli değiştirir olduk. Tüketiciler en azından birkaç yıl yönetim edecek verimli tahliller arıyor. RedMagic DAO güçlü yapısı ve akıllı özellikleri ile dikkat çekiyor.

RedMagic DAO özellikleri ve fiyatı

RedMagic DAO şarj adaptörü tasarım açısından piyasadaki eserlere pek benzemiyor. Daha çok bir oyuncu kasası görünümü verilen eser şeffaf yan panele sahip. Bu panelde soğutma ve devre kartı kısımları görülebiliyor. Ayrıyeten RGB aydınlatması da var.

Alt kısımdaki 1.5 inçlik TFT ekran anlık olarak şarj bilgilerini yansıtabiliyor. Bu ekranı uygulama üzerinden denetim etmek ve art plan atamak mümkün. 5. Jenerasyon GaN yongası daha verimli ve sağlam bir yapı ortaya çıkarmış.

Adaptörün girişi 150W olarak sağlanıyor ve USB PD 3.1 üzerinden 140W güç sağlayabiliyor. Toplam 3 adet USB çıkışı var ve güç transferi buna nazaran ayarlanıyor. Yeniden özel DC çıkışı ile dizüstü bilgisayarlara 150W güç sağlayabiliyorsunuz. Yani toplamda 4 çıkış olduğu söylenebilir.

Neocharger 4.0 teknolojisi enerjiyi istikrarlı olarak aygıtlara dağıtırken çok ısınma, çok voltaj, kısa devre, çok akım üzere riskler de akıllı olarak denetim altında tutuluyor. RedMagic DAO şarj adaptörü 149$ bağış karşılığında Kickstarter üzerinde takviye arıyor ve şimdiden gerekli meblağ toplandı. Ekim ayında piyasaya çıktığında fiyatı 229$ olacak.

İçerik
Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 Türkiye fiyatı açıkladı

Apple, kısa bir mühlet önce Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 akıllı saatlerini tanıttı.1

2 dk. 4 Okundu
İçerik
Youtube, reklam engelleyicilere artık izin vermiyor

Dünyanın en büyük görüntü paylaşım platformu olan Youtube, kullanıcıların eklenti olarak kullandığı reklam engelleyicilere artık1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Google Haritalar, yeni renklere sahip bir görünüm test ediyor

Google Haritalar uygulamasının art plan harita katmanında yeni renkler test ettiği ortaya çıktı. Apple Maps'in1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.