KATEGORİLER
Kripto Al Sat

RedMagic Dao oyuncular için akıllı şarj adaptörü

Redmagic Dao Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati168567 0 Bugün süratli şarj kavramı geliştikçe evimizdeki şarj adaptörlerini de daha süratli değiştirir olduk. Tüketiciler en azından birkaç yıl yönetim edecek verimli tahliller arıyor. RedMagic DAO güçlü yapısı ve akıllı özellikleri ile dikkat çekiyor.

RedMagic DAO özellikleri ve fiyatı

RedMagic DAO şarj adaptörü tasarım açısından piyasadaki eserlere pek benzemiyor. Daha çok bir oyuncu kasası görünümü verilen eser şeffaf yan panele sahip. Bu panelde soğutma ve devre kartı kısımları görülebiliyor. Ayrıyeten RGB aydınlatması da var.

Alt kısımdaki 1.5 inçlik TFT ekran anlık olarak şarj bilgilerini yansıtabiliyor. Bu ekranı uygulama üzerinden denetim etmek ve art plan atamak mümkün. 5. Jenerasyon GaN yongası daha verimli ve sağlam bir yapı ortaya çıkarmış.

Adaptörün girişi 150W olarak sağlanıyor ve USB PD 3.1 üzerinden 140W güç sağlayabiliyor. Toplam 3 adet USB çıkışı var ve güç transferi buna nazaran ayarlanıyor. Yeniden özel DC çıkışı ile dizüstü bilgisayarlara 150W güç sağlayabiliyorsunuz. Yani toplamda 4 çıkış olduğu söylenebilir.

Neocharger 4.0 teknolojisi enerjiyi istikrarlı olarak aygıtlara dağıtırken çok ısınma, çok voltaj, kısa devre, çok akım üzere riskler de akıllı olarak denetim altında tutuluyor. RedMagic DAO şarj adaptörü 149$ bağış karşılığında Kickstarter üzerinde takviye arıyor ve şimdiden gerekli meblağ toplandı. Ekim ayında piyasaya çıktığında fiyatı 229$ olacak.

İçerik
Vivo T2 Pro işlemcisi belli oldu: Performans odaklı model olacak

Vivo, çok yakında T2 serisine yeni model ekleyecek. Hindistan’da tanıtılacak Vivo T2 Pro, MediaTek’in Dimensity1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
iPhone 15 yurt dışı fiyatları: iPhone 15 Pro Max en ucuz hangi ülkede?

Apple, 12 Eylül’de düzenlediği Wonderlust etkinliğinde iPhone 15 serisini tanıttı. Lansmandan çabucak sonra iPhone 151

5 dk. 2 Okundu
İçerik
Ryzen Z1 işlemcili ROG Ally için ilk sonuçlar paylaşıldı

Bildiğiniz üzere birinci etapta AMD Ryzen Z1 Extreme işlemciyle satışa sunulan Asus ROG Ally, geçtiğimiz1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.