KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Logitech Zone Wireless 2 karşı tarafın bile gürültüsünü engelliyor

Logitech Zone Wireless 2 Ozellikleri Ve Fiyati169836 0 Kulaklık modelleri de yavaş yavaş yapay zekâ teknolojilerinin kucağına kendisini bırakmaya başladı. Pek çok model bilhassa gürültü engelleme tarafında yapay zekâ teknolojilerine sıklıkla başvuruyor. Logitech Zone Wireless 2 buna son örnek.

Logitech Zone Wireless 2 özellikleri ve fiyatı

Logitech Zone Wireless 2 kablosuz kulaklık modeli 40mm dinamik şoförler kullanıyor ve 5 adet MEMS çok istikametli mikrofon barındırıyor. Bu sayede kullanıcı tarafında güçlü bir gürültü engelleme yapabilirken karşı taraf gürültü engelleme kullanmasa bile art plan gürültüsü ayrıştırılabiliyor.

Kulaklık hem Bluetooth 5.2 teknolojisi ile 50 metreye kadar uzaklık sunuyor hem de 2.4G üzerinden adaptör ile bağlanıyor. Patentli teknoloji sayesinde kullanıcı bilgisayarın başından ayrılarak öteki bir bağlı aygıtın olduğu odaya gittiğinde adaptörü çıkarmadan sistem aygıtlar ortasında geçiş yapabiliyor.

ANC kapalı olarak 40 saate kadar müzik dinleyebildiğiniz kulaklık 5 dakikalık süratli şarj ile 1 saate kadar konuşma müddeti sunuyor. Microsoft Teams yanında Zoom, Google Meet, Google Voice üzere uygulamalar için de sertifikalı. Logitech Zone Wireless 2 kablosuz kulaklık modeli 299$ fiyat etiketi ile satılacak.

İçerik
Samsung Galaxy S24 serisinin boyutları ortaya çıktı

Samsung tarafından önümüzdeki yıl tanıtılması beklenen Galaxy S24, S24 Plus ve S24 Ultra, yavaş yavaş1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Galaxy Ring için tarih verildi: Bekleyiş sürecek

Bildiğiniz gibi Samsung, giyilebilir teknolojilere olan yatırımlarını sürdürüyor. O denli ki uzun müddettir şirketin Galaxy Ring isimli1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.