KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung Notes’un Galaxy Book harici dizüstü PC’lerde kullanılması engellendi

Samsung Notes Galaxy Book Harici Dizustu Pc Lerde Engellendi169403 0 Samsung Notes artık resmi olarak Galaxy Book serisi dışındaki dizüstü bilgisayarlarda kullanılamıyor. Güney Koreli şirket uygulamanın Galaxy Book harici aygıtlarda çalışmasını engellemiş durumda. Bu değişiklik, birkaç kullanıcı tarafından doğrulandı.

Samsung bu atağı ile temel araçlarını kendi eserleriyle sonlandırarak genel kullanımdan uzak tutmayı amaçlıyor. Bu nedenle şirkete ilişkin olmayan farklı bir Windows dizüstü bilgisayarda Samsung Notes açıldığında “Bu uygulama sırf Galaxy Book’larla çalışır biçiminde bir ikaz ekrana geliyor.

Samsung Notes Galaxy Book Harici Dizustu Pc Lerde Engellendi169403 2

Strateji değişti

Samsung Notes notlar oluşturmanıza, bunlar üzerinde iş birliği yapmanıza ve hatta çizim ve boyama yapmanıza imkan tanıyan kullanışlı bir not alma uygulaması olarak kullanıma sunuldu. Birinci etapta Galaxy Note serisi için geliştirilmişti fakat daha sonra S Pen dayanaklı tabletler ve dizüstü bilgisayarlar üzere farklı aygıtlara da yayıldı.

Samsung birkaç yıl evvel Galaxy Book serisini piyasaya sürdüğünde, Samsung Notes bu aygıtlarda önceden yüklenmiş olarak geliyordu, lakin uygulamanın Windows sürümünün başka dizüstü bilgisayarlarda da kullanılmasına müsaade veriliyordu. Artık ise şirket pazar stratejisinde bir değişiklik yapmış üzere görünüyor.

İçerik
Google Chrome’un yeni tasarımı tanıtıldı: İşte gelecek yenilikler

Google, Chrome’un 15. yılını yeni dizaynla kutluyor. Web tarayıcının yeni görünümü, Google’ın Material You dizaynını1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Microsoft, kendi yapay zeka işlemcisi tanıtmaya hazırlanıyor

Microsoft, kendi yapay zeka işlemcilerini üretme planlarını açıklamaya yaklaşıyor olabilir. Ortaya çıkan yeni rapor, açıklamanın1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Huawei Eyewear 2 daha güçlü ses ile geliyor

Huawei Eyewear serisi piyasadaki rakiplerin tersine bir varlıklı gerçeklik tecrübesi sunmuyor. Bunun yerine şık tasarımı1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.