KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Microsoft 365 Copilot’un çıkış tarihi açıklandı: Office uygulamalarında devrim

Merakla Beklenen Microsoft 365 Copilot Un Cikis Tarihi Aciklandi169029 0 Yazılım devi, geçtiğimiz yıl Microsoft Office ismini bırakarak Microsoft 365 olarak tekrar markalanmaya gitmiş ve bu yılın başlarında da yapay zekalı Microsoft 365 Copilot’u duyurmuştu. Artık ise Microsoft tarafından düzenlenen aktiflik kapsamında Microsoft 365 Copilot yapay zeka asistanının çıkış tarihi açıkladı.

Microsoft 365 Copilot için tarih verildi

Microsoft’un 365 Copilot yapay zeka asistanı, 1 Kasım‘dan itibaren makul iş ve kurumsal planlara sahip Microsoft 365 müşterileri için kullanıma sunulacak. Fakat bu eklenti fiyatsız değil: Şirket, temmuz ayında bu özelliğe erişim için kullanıcı başına aylık 30 dolar alacağını duyurdu. Büyük işletmeler için bu yüksek bir fiyat olmasa da teşebbüsler ve küçük işletmeler için abonelik fiyatının neredeyse iki katına çıkacağı manasına geliyor.

Copilot, en kolay haliyle bundan yıllar yıllar evvel gördüğümüz Clippy’nin çağdaş hali olarak düşünülebilir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar evrakları özetleyebiliyor ya da e-posta oluşturma işini yapay zekaya devredebiliyor. Ayrıyeten başka belgelerdeki bilgileri kullanarak büsbütün yeni Word projeleri oluşturabilir yahut Teams toplantılarından gerçek vakitli değerli başlıkları toplayabilir. Hatta bilgileri görselleştirip sunumlar da hazırlayabiliyor. Ve evet, kendisi Excel’de de uzman.

Copilot’un piyasaya çıkışı, Google’ın 365’in gibisi olan Google Workspace’te Duet AI isimli kendi yapay zeka araçlarını piyasaya sürmesinden kısa bir müddet sonra gerçekleşti. Google, erişim için tıpkı fiyatı (kişi başına aylık 30 dolar) talep ediyor ve bu özellik Microsoft ile tıpkı avantajların birçoklarını sunuyor.

İçerik
Düşük gecikme ile 12 saat pil ömrü: Karşınızda Sony InZone Buds

Sony, geçtiğimiz gün gayriresmi olarak PS5 Slim olarak isimlendirilecek yeni PS5 modelini tanıttı. Firma tıpkı1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Her yıl yeni bir iPhone yerine Apple hissesi alsaydınız şimdi ne kadar paranız olacaktı?

Apple'ın çıkardığı her yeni iPhone modelini satın almak yerine, birebir ölçüde Apple hissesi alsaydınız ne1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Whatsapp son güncellemesi ile ne yenilikler getirdi? Ne yenilikler yolda?

Dünyanın en büyük anlık haberleşme uygulaması Whatsapp, iOS ve Android üzerinden test etmeye başladığı yabancılara1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.