KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları belli oldu: 550 TL değerinde

Epic Games In Bu Haftaki Ucretsiz Oyunlari Belli Oldu169623 0 Her hafta verdiği yeni fiyatsız oyunlarla oyuncuların yüzünü güldüren Epic Games, uzun bir müddettir en sevilen oyun platformlarından biri olmaya devam ediyor. O denli ki geçtiğimiz hafta erişime açılan oyunlar ortasında, Godlike Burger yer alıyordu. Son olarak Epic Games’te bu haftanın fiyatsız oyunları da belli oldu. Epic Games Store, 19 Ekim’e kadar 550 TL kıymetinde iki oyun hediye edecek.

Epic Games Store’da haftanın ücretsizi: Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE

Epic Games Store’un bu haftaki fiyatsız oyunları Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE olacak. Bunlar ortasından korsan teması ile battle royale çeşidini bir ortaya getiren Blazing Sails, çok oyunculu bir üretim olarak karşımıza çıkıyor. Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE ise, aksiyon macera temalı bir bulmaca oyunu diyebiliriz. Ayrıyeten paket içerisinde, Q.U.B.E 2 ve Q.U.B.E. 10th Anniversary Edition sürümlerinin yer aldığını belirtelim. Her iki oyunun toplam kıymeti ise 550 TL.

Blazing Sails ve Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE, 12 Ekim’den 19 Ekim’e kadar Epic Game Store’da fiyatsız olacak. Eğer bu mühlet zarfında oyunları aldıysanız büsbütün sizin olacaklar. Lakin bu tarihten sonra yerini yeni fiyatsız oyunlara bırakacağını hatırlatalım. Ayrıyeten 12 Ekim’e halihazırda mevcut olan Godlike Burger’ı da kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

Peki Epic Games’te fiyatsız oyunlar nasıl alınıyor? Öncelikle buradaki irtibat üzerinden siteye girmeniz gerekiyor. Daha sonra almak istediğiniz oyuna tıklayıp ”Yükle” diyerek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Fakat oyunları almak için Epic Games hesabınızla giriş yapmanız gerektiğini hatırlatalım. 

Epic Games’in bu haftaki fiyatsız oyunları:

12 Ekim-19 Ekim

  • Blazing Sails
  • Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE
İçerik
Lenovo oyuncular için RGB kablosuz kulaklık duyurdu

Steam Deck rakibi Legion Go taşınabilir konsolunu duyuran Lenovo, bu konsol özelinde kullanılacak fakat öteki1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Intel, 14. Nesil işlemcilerini tanıttı: Aynı fiyata daha yüksek performans!

Intel'in masaüstü platformu için yaptığı son güncellemenin üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Geçen yıl, 13.1

6 dk. 3 Okundu
İçerik
HP dünyanın en ince 17 inç katlanabilir dizüstü modelini sunar

Son periyotta katlanabilir dizüstü modelleri daha fazla dikkat çekmeye başladı. Markalar en azından portföylerinde bir1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.