KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pixel 8a için yüksek kaliteli render görüntüleri paylaşıldı

Pixel 8A Icin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169610 0 Kısa müddet evvel amiral gemisi telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu duyuran Google, ailede üçüncü bir modele daha yer vermeyi planlıyor. Bu bağlamda uzun müddettir sızıntılarla karşımıza çıkan Pixel 8a, artık netleşmeye başladı. Son olarak akıllı telefonun dizaynını gösteren yüksek kaliteli render imajları paylaşıldı.

Pixel 8a için yüksek kaliteli render manzaraları paylaşıldı

Görüntülere nazaran Pixel 8a, Pixel 8 ve 8 Pro ile değerli benzerliklere sahip. Şaşırtıcı olmayan bir biçimde tasarım lisanı,
​​​​​yuvarlatılmış köşelere kadar temel modelleri andırıyor. Fakat aygıtın ön yüzünde daha bariz bir çerçeve dizaynına yer verilmiş. Art kısımda ise kenarlara kadar uzanan kamera adasını görüyoruz. 

Pixel 8A Icin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169610 1 Pixel 8a, selefi Pixel 7a’ya (152 x 72,9 x 9 mm) kıyasla 152,1 x 72,6 x 8,9 mm boyutlarında olacak. Dolasıyla büyük bir değişim kelam konusu değil. Ayrıyeten bu boyutlar, aygıtın 6,1 inç ekrana sahip olacağını da doğruluyor. Bunun haricinde aygıtın sağ kısmında güç ve ses tuşları. alt kısımda ise stereo hoparlörler ve Type C girişi konumlandırımış:

Ağustos ayında sızdırılan kıyaslama sonuçlarına nazaran Pixle 8a, gücünü Google Tensor G3 platformundan alacak. Bu işlemcinin halihazırda Pixel 8 ve 8 Pro’da kullanıldığını hatırlatalım. Kutusundan 8GB RAM ve Android 14 ile çıkacak telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. Bu nedenle bizlerle kalmayı unutmayın. 

İçerik
Google arama sonuçlarına müdahale mi ediyor? İnsanlık ölmüş dedirten yazışmalar

Google kullanıcı güvenliğini her vakit ön planda tuttuğunu argüman etse de aslında kapalı kapılar arkasında1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Yazılım güncelleme desteğinde MediaTek ilk kez Snapdragon’u geçti

2010'lu yıllarda MediaTek destekli Android akıllı telefonlara yalnızca 1 yahut 2 yıl dayanak verilirken, Snapdragon cihazlara 2 yahut1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Bard destekli Google Asistan ilk etapta Samsung’a özel olacak

Birkaç gün evvel Google, yapay zeka ile desteklediği Google Assistant with Bard’ı tanıtmıştı. Yeni Google1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.