KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pixel 8a için yüksek kaliteli render görüntüleri paylaşıldı

Pixel 8A Icin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169610 0 Kısa müddet evvel amiral gemisi telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu duyuran Google, ailede üçüncü bir modele daha yer vermeyi planlıyor. Bu bağlamda uzun müddettir sızıntılarla karşımıza çıkan Pixel 8a, artık netleşmeye başladı. Son olarak akıllı telefonun dizaynını gösteren yüksek kaliteli render imajları paylaşıldı.

Pixel 8a için yüksek kaliteli render manzaraları paylaşıldı

Görüntülere nazaran Pixel 8a, Pixel 8 ve 8 Pro ile değerli benzerliklere sahip. Şaşırtıcı olmayan bir biçimde tasarım lisanı,
​​​​​yuvarlatılmış köşelere kadar temel modelleri andırıyor. Fakat aygıtın ön yüzünde daha bariz bir çerçeve dizaynına yer verilmiş. Art kısımda ise kenarlara kadar uzanan kamera adasını görüyoruz. 

Pixel 8A Icin Yuksek Kaliteli Render Goruntuleri Paylasildi169610 1 Pixel 8a, selefi Pixel 7a’ya (152 x 72,9 x 9 mm) kıyasla 152,1 x 72,6 x 8,9 mm boyutlarında olacak. Dolasıyla büyük bir değişim kelam konusu değil. Ayrıyeten bu boyutlar, aygıtın 6,1 inç ekrana sahip olacağını da doğruluyor. Bunun haricinde aygıtın sağ kısmında güç ve ses tuşları. alt kısımda ise stereo hoparlörler ve Type C girişi konumlandırımış:

Ağustos ayında sızdırılan kıyaslama sonuçlarına nazaran Pixle 8a, gücünü Google Tensor G3 platformundan alacak. Bu işlemcinin halihazırda Pixel 8 ve 8 Pro’da kullanıldığını hatırlatalım. Kutusundan 8GB RAM ve Android 14 ile çıkacak telefonun önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. Bu nedenle bizlerle kalmayı unutmayın. 

İçerik
Google yapay zeka çiplerini tedarik eden Broadcom’un üstünü çizdi

Google son birkaç yıldır yapay zeka teknolojisi ve yüksek hacimli data merkezlerine yönelik çipler geliştirmek1

1 dk. 6 Okundu
İçerik
Çin’in iPhone yasağı sonrası Apple hisseleri çakıldı

Çin’deki kritik devlet kurumlarında iPhone veya yabancı eserlerin kullanımı çalışanlar için aslında yasaktı fakat bir1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Samsung sitesinde hata: Galaxy FE ailesi tüm ürünleriyle ortaya çıktı

Geçtiğimiz yıllarda tanıttığı Galaxy S20 FE ile orta üst düzey pazarında bir muvaffakiyet yakalayan Güney1

1 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.