KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Pixel 8 ve 8 Pro’nun tanıtım videosu paylaşıldı: Değişim yok

Pixel 8 Ve 8 Pro Nun Tanitim Videosu Paylasildi Iste Tasarimi168570 0 Android ekosisteminin başında yer alan Google, yeni jenerasyon telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu bağlamda her iki telefonun özellikleri artık netleşti diyebiliriz. Bu noktada heyecanlı bekleyiş sürerken, yeni aygıtlar hakkında bilgiler duymaya devam ediyoruz. Son olarak Google, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun dizaynını gösteren yeni bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Pixel 8 ve 8 Pro’nun tasarımı netleşti

Bilmeyenler için Pixel 8 ve 8 Pro modellerinden oluşacak Pixel 8 serisinin, 4 Ekim tarihli Google etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Lakin bu tarih yaklaşırken, Google’ın paylaşımları da bir oldukça hızlanmış durumda. O denli ki daha evvel iPhone 15 serisine atıfta bulunan yazılım devi, yeni görüntüsünde Pixel 8 serisinin dizaynını paylaştı. 

Paylaşılan görüntüye baktığımızda, her iki telefonun yer yer çeşitli küçük güzelleştirmelerle selefi ile tıpkı tasarım lisanını koruduğunu görüyoruz. Ayrıyeten Pixel 8 Pro’nun art kısmında bir kızılötesi sıcaklık sensörüne yer verilmiş. Bunun haricinde her iki telefonun yuvarlatılmış çerçeve ve kamera sensörü dizaynları doğrulandı diyebiliriz. 

Pixel 8 özellikleri (beklenen)

Aktarıldığı kadarıyla Google Pixel 8 Pro, ön yüzünde 1344 x 2992 piksel çözünürlük ve 120hz yenileme suratı sunan 6,7 inç boyutlarında LTPO OLED ekranla tanıtılacak. Bunun haricinde Android 14 yüklü olarak gelecek aygıtın 27W kablolu 23W kablosuz şarj dayanaklı 4.950mAh pil paketine sahip olacağı belirtiliyor. 

Pixel 8 ve Pixel 8 Pro, Google’ın yeni işlemcisi Tensor G3 platformundan güç alacak. Kamera kısmında ise Pro modele, OIS dayanaklı 50MP Samsung GN2, 64MP ultra geniş açılı lens ve 48MP telefoto kamera ve 11MP selfie sensörü eşlik edecek. Ayrıca Pixel 8 Pro’nun Avrupa’da 1.235,72 Euro’dan başlayan fiyatlara sahip olacağı belirtiliyor.

İçerik
WhatsApp arayüzü yenileniyor: İşte yeni tasarımı

Dünyanın önde gelen iletileşme platformlarından WhatsApp, hem tasarım hem de yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor.1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Logitech Zone Wireless 2 karşı tarafın bile gürültüsünü engelliyor

Kulaklık modelleri de yavaş yavaş yapay zekâ teknolojilerinin kucağına kendisini bırakmaya başladı. Pek çok model1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
TikTok için ücretli abonelik dönemi başlıyor

Son yıllarda toplumsal medya platformlarında görmeye başladığımız abonelik sistemleri, kıymetli bir gelir kapısı haline geldi.1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.