KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Apple’ın yeni lansman tarihi ortaya çıktı: Yeni iPad modelleri çok yakında

Apple Yeni Ipad Modellerini Bu Hafta Tanitabilir169783 0 Teknoloji devlerinden Apple, geçtiğimiz ay iPhone 15 serisini tanıtmıştı. Yeni aygıtlarıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan şirket, şimdilerde yeni bir aktifliğe hazırlanıyor. 17 Ekim Salı günü gerçekleşmesi beklenen aktiflikte ise yükseltilmiş çiplere sahip yeni iPad modelleri tanıtılabilir.

Supercharged aktifliği önümüzdeki Salı günü gerçekleşebilir

Yakın bir vakitte ortaya çıkan bir rapora nazaran Apple, bu hafta gerçekleştireceği Supercharged etkinliğinde iPad Air, iPad küçük ve temel iPad modellerinin yükseltilmiş versiyonlarını piyasaya sürecek. Beklenen yükseltmeler ortasında ise önemli tasarım değişikliklerinden fazla yeni nesil Apple Silicon çipleriyle aygıtların güçlendirilmesi bekleniyor.

Mevcut jenerasyon iPad Air neredeyse üç yıl evvel piyasaya sürüldü ve şu anda bir M1 çipine sahip. Bu sebeple yeni kuşak iPad Air’in M2 çipinden güç alması bekleniyor. Mevcut iPad Küçük ise A15 Bionic çipinden güç almakta. Bu sebeple yeni jenerasyon iPad Küçük’ün de A16 Bionic çipinden güç alması epey beklenen. 11. kuşak temel iPad modelinin de iPad Küçük üzere A16 Bionic çipinden güç alması bekleniyor.

En son geçtiğimiz sene güncellenen iPad Pro serisinin ise şimdilik güncellenmesi beklenmiyor. Fakat rapora nazaran yeni iPad Pro modelleri önümüzdeki sene tanıtılabilir ve bu iPad Pro serisinin ilk kere OLED ekranlara sahip olması bekleniyor.

İçerik
Galaxy S23 FE resmen doğrulandı: Tanıtım videoları sızdı

Samsung’un ilerleyen günlerde FE temalı yeni aygıtlarını duyurması bekleniyor. Bunlardan biri de uzun müddettir beklenen1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Steam Deck’in yeni rakibi Lenovo Legion Go tanıtıldı: İşte özellikleri

Steam Deck ve ASUS ROG Ally’nin yeni rakibi Lenovo Legion Go, IFA 2023 etkinliğinde duyuruldu.1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni PS5 Slim modeli resmen tanıtıldı: Daha hafif ve daha küçük

Sony, muhtemelen gayri resmi olarak “PS5 Slim” olarak adlandırılacak yeni PlayStation 5 modellerini duyurdu. Yeni1

2 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.