KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PayPal, Apple Pay desteğini sunmaya başladı

Paypal Apple Pay Destegini Sunmaya Basladi168684 0 PayPal’ın 2023 yılı içinde PayPal ve Venmo kredi/banka kartları için Apple Hisse ve Apple Wallet dayanağını sunacağı biliniyordu. PayPal, iPhone kullanıcılarının beklediği güncellemeyi sunmaya başladı. Artık PayPal kredi kartları ile birlikte banka kartları Apple Cüzdan’a eklenip dijital olarak kullanılabiliyor.

Bugünkü değişiklikle birlikte PayPal’ın banka yahut kredi kartını kullanan PayPal kullanıcıları, artık kartlarını Apple Wallet uygulamasına ekleyebilecek. Öteki bankaların ve kart veren kuruluşların büyük çoğunluğu yıllardır Apple Wallet ve Apple Pay‘i desteklediğinden PayPal’dan da bu atılımın gelmesi uzun vakittir bekleniyordu.

PayPal kartı Apple Cüzdan’a eklemek için izlenmesi gereken adımlar hayli kolay. iPhone’da PayPal uygulamasını açtığınızda ana sayfada “Pay with your iPhone” yazan yeni bir banner göreceksiniz. Buna dokunduğunuzda PayPal kredi yahut banka kartınızı ekleyebileceğiniz Apple Cüzdan uygulaması açılacak.

PayPal uygulamasında kartınızı Apple Wallet’a eklemeniz için bir görsel görmüyorsanız, direkt Apple Wallet uygulaması üzerinden de ekleyebilirsiniz. Cüzdan uygulamasında sağ üst köşedeki “+” simgesine dokunarak da PayPal kartınızı ekleyebilirsiniz. Venmo kartları şimdi kabul edilmiyor.

İçerik
İPHONE 15 PRO MAX Türkiye fiyatı bugün belli oluyor! İşte tahmini fiyat listesi

Apple, beklenen iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max1

4 dk. 7 Okundu
İçerik
Huawei P60 Pro rekora koşuyor: Satışlar 12 milyonu aşabilir

Bildiğiniz üzere Huawei, ABD tarafından ticari kara listeye alınmış vefirmanın 5G, Android işletim sistemi ve getirdiği1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Xbox Series S 1TB, yeni renk seçeneğiyle çıktı: İşte fiyatı

Microsoft, daha fazla depolama alanı isteyen ve siyah rengi sevenler için yeni Xbox Series S1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.