KATEGORİLER
Kripto Al Sat

PayPal, Apple Pay desteğini sunmaya başladı

Paypal Apple Pay Destegini Sunmaya Basladi168684 0 PayPal’ın 2023 yılı içinde PayPal ve Venmo kredi/banka kartları için Apple Hisse ve Apple Wallet dayanağını sunacağı biliniyordu. PayPal, iPhone kullanıcılarının beklediği güncellemeyi sunmaya başladı. Artık PayPal kredi kartları ile birlikte banka kartları Apple Cüzdan’a eklenip dijital olarak kullanılabiliyor.

Bugünkü değişiklikle birlikte PayPal’ın banka yahut kredi kartını kullanan PayPal kullanıcıları, artık kartlarını Apple Wallet uygulamasına ekleyebilecek. Öteki bankaların ve kart veren kuruluşların büyük çoğunluğu yıllardır Apple Wallet ve Apple Pay‘i desteklediğinden PayPal’dan da bu atılımın gelmesi uzun vakittir bekleniyordu.

PayPal kartı Apple Cüzdan’a eklemek için izlenmesi gereken adımlar hayli kolay. iPhone’da PayPal uygulamasını açtığınızda ana sayfada “Pay with your iPhone” yazan yeni bir banner göreceksiniz. Buna dokunduğunuzda PayPal kredi yahut banka kartınızı ekleyebileceğiniz Apple Cüzdan uygulaması açılacak.

PayPal uygulamasında kartınızı Apple Wallet’a eklemeniz için bir görsel görmüyorsanız, direkt Apple Wallet uygulaması üzerinden de ekleyebilirsiniz. Cüzdan uygulamasında sağ üst köşedeki “+” simgesine dokunarak da PayPal kartınızı ekleyebilirsiniz. Venmo kartları şimdi kabul edilmiyor.

İçerik
Sınır tanımayacak: OnePlus 12’nin tüm özellikleri netleşti

Akıllı telefon pazarının önde gelen isimlerinden OnePlus, yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 12 için hazırlıklarını1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Google’a şok dava: Eşim sizin yüzünüzden öldü

Bugün navigasyon sistemleri bilhassa akıllı telefonlar ile birlikte hayatımızın vazgeçilmezleri ortasına girdi. Yürümek, toplu taşımayla1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Mete Gazoz ve Melissa Vargas, REALME Türkiye’nin marka yüzü oldu

Türkiye’de son yıllarda pazar hissesini artıran REALME, yeni marka yüzlerini tanıttı. Dünya şampiyonu Mete Gazoz1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.