KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Cities: Skylines 2’de performans açısından sıkıntılı olacak

Cities Skylines 2 De Performans Acisindan Sikintili Olacak169839 1

Şehir kurma simülasyonu Cities: Skylines 2′nin geliştiricisi Colossal Order ve yayıncısı Paradox, oyunun performans ezaları olduğunu kabul etti. Lakin performans problemlerine karşın oyun planlanan tarihte yani 24 Ekim’de PC için çıkış yapacak. Oyunun geliştirici takımı, oyunun yeni kuşak bir tecrübe sunmasının gerektiğini kabul ederek, asgarî ve önerilen sistem ihtiyaçlarını yükseltti.

Colossal Order tarafından yapılan açıklamada, şeffaflık unsuruna bağlı kaldıkları için bu durumu açıkladıklarını belirtti. Ayrıyeten stüdyo performans meselelerine karşın çıkış tarihinin ertelenmeyeceğini doğruladı ve “Projenin uzun vadede ilerlemesi için en düzgün yolun artık yayınlamak olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Colossal OrderOyunun çıkışının akabinde performans sıkıntılarının çözüleceğini de açıklamasına ekledi. Konsol tarafında ise PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri 2024’ün baharına ertelendi ve ön sipariş verenlere para iadesi yapılacağı açıklandı. 

İçerik
Android 14 güncellemesi alacak yeni Xiaomi telefonlar belli oldu

Bildiğiniz üzere Xiaomi, Android 14 tabanlı MIUI 15 güncellemesi için çalışmalara başladı. Bu bağlamda halihazırda beta1

3 dk. 1 Okundu
İçerik
Google, Microsoft Edge’de YouTube videolarının izlenmesini engellemeye başladı

Google'ın Youtube'da reklam engelleyicilere karşı başlattığı gayret Microsoft Edge tarayıcısına olumsuz yansıdı. Kullanıcılar platformda video1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
iOS 17.1 beta sürümü yayınlandı: Yenilikler neler?

Apple, 27 Eylül’de işletim sistemlerinin birinci betalarını geliştiriciler için yayınladı. iOS 17 beta 1, AirDrop1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.