KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Özelleştirilebilir PS5 kontrolcüsü satışa çıkıyor: İşte fiyatı

Ozellestirilebilir Ps5 Kontrolcusu Satisa Cikiyor Iste Fiyati169704 0 Sony, engelli bireylerin PlayStation 5 oyunlarını daha kolay oynamalarına yardımcı olmak için yeni bir denetimci sunuyor. Access controller, çeşitli özelleştirme seçenekleriyle geliyor ve oyuncunun üçüncü parti aksesuarları bağlamalarını sağlayan dört adet porta sahip.

Access Controller, özelleştirilebilir düğmelerle geliyor

Sony’nin Logitech ile birlikte tasarladığı özel denetimci, takabileceğiniz sekiz düğme ve tetikleyici içeriyor. Mekanik anahtarlara sahip iki küçük, iki büyük düğme, iki hafif dokunmatik düğme ve iki değişen tetik denetimi mevcut. Oyuncular düğmeleri kendilerine nazaran yapılandırabiliyor. Denetimci, tüm yerlere düz bir formda durarak komutların kullanımını ve erişimi kolaylaştırıyor.

Sony Logitech işbirliği

PlayStation grubu, denetim aygıtının çeşitli gereksinimler dikkate alınarak tasarlandığından emin olmak için erişilebilirlik danışmanlarıyla birlikte çalışmış. Kutu açılışından düşmeden değiştirilebilen farklı form ve boyutlardaki manyetik düğmelere kadar her ayrıntı dikkatlice düşünülmüş.

PS5 Access Controller fiyatı ne kadar?

PS 5 için Access Controller, 90 dolar fiyat etiketiyle 6 Aralık’ta satışa sunulacak. PlayStation Direct store üzerinden ön siparişler açıldı.

İçerik
Ölmüş bir yıldız Güneş’in “yazgısını” ortaya koyuyor

Bilim insanları, Messier 37'deki gezegenimsi nebulayı, merkezindeki beyaz cüce yıldızın nasıl öldüğünü belirlemek için kozmik1

3 dk. 5 Okundu
İçerik
Lenovo oyuncular için RGB kablosuz kulaklık duyurdu

Steam Deck rakibi Legion Go taşınabilir konsolunu duyuran Lenovo, bu konsol özelinde kullanılacak fakat öteki1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Pixel 8 serisinden yeni detaylar: fiziksel SIM desteklenecek, Pro modeli özel bir video moduna sahip olacak

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen Google I/O 2023 etkinliğinde duyurulan Pixel 8 serisi, 4 Ekim’de tüm ayrıntıları1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.