KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Bethesda’nın yayıncılık başkanı 25 yılın ardından istifa etti

Pete Hines 25 Yilin Ardindan Istifa Etti169838 1

Bethesda’nın yayıncılık departmanından sorumlu lideri olan Pete Hines, yaklaşık 25 yıl sonra şirketten ayrılacağını duyurdu. Hines, ayrılık kararını ferdî bir mektupla X (eski ismiyle Twitter) üzerinden paylaştı. Bethesda resmi X hesabı, Hines’ın istifasını bir hekim raporu biçiminde espriyle onayladı.

Hines’ın yazısında, “24 yılın akabinde Bethesda Softworks’teki misyonumun sona erdiğine karar verdim” tabiri yer alıyor. Hines, emekli olacağını ve hayatının yeni bir sayfasını açmaya karar verdiğini açıkladı. 

Hines, tıpkı vakitte yeni bir IP olan Starfield‘ın yaklaşan lansmanına da değindi ve “Bu, kolay ya da süratli bir halde aldığım bir karar değildi, fakat Starfield’ın inanılmaz lansmanıyla doruğa ulaşan mükemmel bir mesleğin akabinde, vaktin yanlışsız olduğunu hissediyorum” dedi.

İçerik
Bilgisayarda Depolama Alanı Programsız Nasıl Açılır?

Bilgisayarda Depolama Alanı Programsız Nasıl Açılır? - Uzun süre bilgisayar kullananlar, bilgisayarların depolama sorunuyla boğuştuğunu1

2 dk. 14 Okundu
İçerik
YouTube Shorts bu kez kendi firmasını tedirgin etti

Toplumsal medya dünyasında bilhassa TikTok’un yükselişi ile birlikte dikey ve kısa görüntü özelliği kaçınılmaz hale1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Chrome, mobilde yeni ana sayfa tasarımına geçiyor

Son yayınlanan Google Chrome Canary güncellemesi, Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak yeni sekme sayfasını gösteriyor. Güncelleme,1

1 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.