KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Oyunculara müjde: Starfield için türkçe yama çıktı

Oyunculara Mujde Starfield Icin Turkce Yama Cikti168429 0 Bildiğiniz üzere 2023’ün beklenen oyunlarından olan Starfield, 1 Eylül itibarıyla erken erişime açıldı ve 6 Eylül’de tüm Xbox Game Pass kullanıcıları ile buluşacak. Lakin oyunda Türkçe lisan takviyesinin yer almaması, birçok kullanıcı için hayal kırıklığı oldu diyebiliriz. Bugün ise Starfield Türkçe Yama nihayet indirime sunuldu. Bu mod ile oyunu makine çeviri sayesinde Türkçe oynayabileceksiniz.

Starfield için türkçe yama çıktı

Kısa müddet evvel NexusMods üzerinden yayınlanan Türkçe yama sayesinde Starfield’ı artık Türkçe oynamak mümkün. Fakat bu modun makine çeviri ile yapıldığını belirtelim. Hasebiyle birtakım çevirilerde yanlışlar bulunabilir. Ayrıca türkçe yama, Github üzerinden de yayınlanmış durumda. Böylelikle oyuncular, çevirinin geliştirilmesine de katkı sağlayabilecekler.

Bilmeyenler için Starfield, halihazırda arayüz ve altyazıda İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Lehçe, Portekizce (Brezilya) ve Çince lisanlarını destekliyor. Seslendirme olarak ise İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca ve Japonca takviyesi sunuluyor. Ayrıyeten çok yakında Arapça ve Korece dayanağının deStarfield’a ekleneceği doğrulandı.

Bathesda, Türkiye’de başlatılan Türkçe yama kampanyalarına şimdi karşılık vermedi. Halihazırda devam eden Chance.org kampanyası ise, 11.000’den fazla dayanağa ulaştı. Bu noktada bekleyiş sürerken, Starfield’i Türkçe olarak oynamak istiyorsanız buradan yamayı indirebilirsiniz.

İçerik
Web Sitesi Nasıl Kurulur? Aşamaları Nelerdir?

Akıllı telefonlar ile bilgisayarlardan sürekli olarak girilen web tasarımların perde arkasında bir kurulum süreci bulunur.1

2 dk. 6 Okundu
İçerik
Apple Watch’un Çarpışma Algılama özelliği bir kez daha hayat kurtardı

Apple Watch Series 8, Apple Watch SE (2. nesil) ve Apple Watch Ultra'da kullanıma sunulan1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun kamera özellikleri sızdırıldı

Teknoloji devlerinden Google, 4 Ekim'de yeni eserleri Google Pixel 8 ve Pixel 8 Pro'yu piyasaya1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.