KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Redmi Buds 5 tanıtıldı: Aktif gürültü engelleme, 40 saat pil ömrü, uygun fiyat

Redmi Buds 5 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169030 0 Xiaomi yeni bir uygun fiyatlı kablosuz kulaklık tanıttı. Redmi Buds 5 ismi altında piyasaya sürülen eser etkin gürültü engelleme teknolojisi ve süratli şarj takviyesi sunuyor. Tasarım olarak ise bir evvelki modelden kıymetli ölçüde farklı olduğunu belirtelim.
Redmi Buds 5 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169030 3 Redmi Buds 5, 46 dB‘ye kadar etkin gürültü engelleme (ANC) sistemiyle donatıldı. Ayrıyeten üç farklı gürültü engelleme ve üç farklı dış ses geçirgenlik düzeyi (şeffaf mod) mevcut. Kulaklıklarda 12.4 mm çapında titanyum kaplı şoförlere yer verilmiş. NetEase Cloud Sound sertifikası, Bluetooth 5.3 ve çift mikrofon da var.

Redmi Buds 5 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169030 1

Pil ömrü ve öbür detaylar

Redmi Buds 5’in pil ömrü şarj kutusunun takviyesi ile 40 saate kadar çıkıyor. Fakat kablosuz kulaklıklar bu destek olmadan tek başına 10 saat dayanabilecek kapasitede. Beş dakikalık süratli şarj ile 2 saatlik müzik çalma müddeti elde etmek mümkün.

Redmi Buds 5 Tanitildi Iste Ozellikleri Ve Fiyati169030 2 Redmi Buds 5 beyaz, siyah ve mor renk seçenekleri ile geliyor. Ayrıyeten AAPE markası ile iş birliği içinde tasarlanan kamuflaj renginde sonlu sayıda üretilmiş bir versiyonu da olacak. Standart modelin fiyat etiketi 27 dolar. AAPE versiyonu ise 41 dolar.
İçerik
Xiaomi 14 Ultra kamerasıyla büyüleyecek: Yeni nesil Sony sensörle geliyor

Xiaomi, akıllı telefonlarının kamera performansı konusundaki yeteneklerini bilhassa Ultra serisi ile gösteriyor. Bildiğiniz üzere mevcut1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
iPhone 15 Pro, 8 GB RAM ve 1 TB depolama alanına sahip olacak

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, yaklaşmakta olan iPhone 15 Pro'nun depolama alanı ve RAM'i hakkında epeyce1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung Notes’un Galaxy Book harici dizüstü PC’lerde kullanılması engellendi

Samsung Notes artık resmi olarak Galaxy Book serisi dışındaki dizüstü bilgisayarlarda kullanılamıyor. Güney Koreli şirket1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.