KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Immortals of Aveum beklentilerin altında kaldı, işten çıkarmalar başladı

Immortals Of Aveum Hayal Kirikligi Oldu168868 0 Electronic Arts Originals’ın ve Ascendant Studios’un FPS tipine farklı bir bakış açısı sunmaya çalıştığı Immortals of Aveum oyunu beklentileri karşılayamadı. Çabucak akabinde şirketten küçülme haberi geldi.

Immortals of Aveum başarılı oldu mu?

Bir ay gecikmeli bir biçimde Ağustos sonlarında piyasaya sürülen Immortals of Aveum oyunu beklentileri karşılayamadı. Steam platformunda pik vakitte yalnızca 751 oyuncuya ulaşabilen oyunun geliştiricisi de zorda.

Gelen bilgilere nazaran Ascendant Studios iş gücünün yüzde 45’ini kesme kararı aldı. Bu yaklaşık olarak 40 bireye denk geliyor. İşten çıkarılanların tazminatı ödenecek ve yeni bir iş bulmaları için yardımcı olunacak.

Immortals of Aveum firmanın birinci oyunuydu lakin beklenen başarıyı yakalayamaması firma açısından da âlâ olmadı. Baldur’s Gate III, Armored Core VI ve Starfield üzere üretimlerin çıkışına denk gelmesi de dezavantaj oldu.

İçerik
Bakan Koca’dan Eris varyantı açıklaması: Kısıtlama gelecek mi?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 15 Eylül’de yaptığı açıklamada Türkiye’de 9 şahısta Covid-19’un Eris varyantının görüldüğünü1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Samsung’dan bir modele daha Android 13 müjdesi: Galaxy Watch 5 için hazır

Google'ın en yeni işletim sistemi Android 14 için hazırlıklara başlayan Samsung, bir önceki Android 13 güncellemesinidaha fazla1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
NASA, 50 yıl önce Mars’taki yaşamı öldürmüş olabilir

Bilim dünyası tarafından genel olarak kabul gören fikir Mars’ın çorak ve cansız bir yer olduğudur.1

5 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.