KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OLED ekranlı iPad Air ve iPad Mini geliyor

Oled Ekranli Ipad Air Ve Ipad Mini Geliyor169682 0 Apple’ın yeni kuşak iPad Pro serisini 2024 yılında duyurması bekleniyor. O denli ki mevcut raporlar, bu modellerin OLED ekran dahil olmak üzere kıymetli yükseltmeler sunacağı istikametinde. ​​​​​​Ancak bu yükseltme sırf iPad Pro özelinde olmayabilir. Omdia’dan gelen bilgilere nazaran Apple, iPad Air ve iPad küçük modellerinin OLED versiyonları üzerinde de çalışıyor.

OLED ekranlı iPad Air ve iPad Küçük geliyor

Bilmeyenler için mevcut iPad Pro, son yıllarda yapılan kamera, ekran teknolojisi ve sensör yükseltmelerine kıyasla büyük bir değişikliğe uğramadı. Yeni jenerasyon iPad Pro’nun ise, OLED ekran başta olmak üzere 2018’den bu yana yapılmış ilk büyük güncelleme olacağı söyleniyor. Bu noktada araştırma firması Omdia, OLED ekranlı iPad Pro ve iPad Küçük için de görüşmelerin başladığını bildirdi.

Oled Ekranli Ipad Air Ve Ipad Mini Geliyor169682 1 Apple’ın kelam konusu OLED paneller için LG, Samsung ve Çin’li tedarikçiler ile ile iş birliğine gideceği söyleniyor. Lakin ‌nihai karar şimdi verilmedi. Niketim 2024’te tanıtılacak OLED ekranlı iPad Pro’ya kıyasla iPad Air ve Küçük için 2026 yılına işaret ediliyor. Görünüşe nazaran Apple, daha gelişmiş ekran teknolojisini orta sınıf tabletlerine getirme konusunda şimdi tam olarak kararlı değil.

Dolayısıyla teknoloji devi, OLED ekranlı iPad Pro’nun pazar başarısına nazaran kararını gözden geçirmeyi planlıyor olabilir. OLED ekranlı iPad Küçük ve Air modelleri hakkında bildiklerimiz şu an için bunlarla sonlu.

Ayrıca mevcut raporda, yaklaşmakta olan yedinci jenerasyon ‌iPad mini‌ ve altıncı kuşak ‌iPad Air‌’in yeni işlemcilere odaklanan küçük yenilikler sunacağı belirtiliyor. Görünüşe nazaran en büyük revizyon, OLED ekranlı modellerde yapılacak.

İçerik
Microsoft, yapay zekada kazandığının iki katını kaybediyor

Yapay zeka sözün tam manasıyla hayatın her alanına girerken yayınlanan yeni bir rapor, işletmelerin yapay1

3 dk. 2 Okundu
İçerik
Özelleştirilebilir PS5 kontrolcüsü satışa çıkıyor: İşte fiyatı

Sony, engelli bireylerin PlayStation 5 oyunlarını daha kolay oynamalarına yardımcı olmak için yeni bir denetimci1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
EasyCep, Azerbaycan pazarına giriyor

Yenilenmiş telefon teşebbüsü EasyCep, Türkiye’deki büyüme muvaffakiyetini yurt dışına taşımak istiyor. Şirketten yapılan açıklamaca EasyCep’in1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.