KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OnePlus Watch 2 için geri sayım başladı: 2024’te geliyor

Oneplus Watch 2 Icin Geri Sayim Basladi 2024 Te Geliyor169549 0

OnePlus, fonksiyonellik bakımından daha çok bir fitness takip aygıtına benzeyen OnePlus Watch isimli birinci akıllı saatini 2021’in Mart ayında tanıtmıştı. Çinli marka aygıtın üretimini çoktan durdurdu ve söylentilere bakılırsa Watch 2 modelini çıkarmaya hazırlanıyor.

Max Jambor tarafından X platformunda paylaşılan bilgilere nazaran OnePlus Watch 2’nin 2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yeni model yuvarlak bir dizayna sahip olacak. Ayrıyeten kaynak OnePlus Watch 2’nin teknik özellikler ve performans açısından birinci akıllı saatten kıymetli ölçüde gelişmiş olacağını öne sürüyor.

İlk çeyrekte çıkış yapabilir

Şu an için OnePlus Watch 2’nin resmi çıkış tarihi hakkında rastgele bir bilgi yok. Lakin yeni akıllı saatin birinci modeller çabucak hemen aynı vakit diliminde resmiyet kazandığını görebiliriz. Bu da lansmanın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde yapılabileceği manasına geliyor. Bekleyip göreceğiz.

İçerik
Parker Güneş Sondası, insanlar tarafından yapılan bir nesnenin çıktığı en yüksek hıza ulaştı

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi'ne (NASA) bağlı Parker Güneş Sondası, insanlar tarafından yapılan bir objenin1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
2024, Microsoft sayesinde AMD için büyük bir yıl olacak

Yapay zekanın yükselişinden şimdiye kadar en düzgün faydalanan şirket elbet Nvidia oldu. Pahasını 1 trilyon1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
Büyük Windows 11 güncellemesinin detayları belli oldu: Copilot, yeni Paint ve fazlası

Microsoft, kısa bir mühlet evvel düzenlediği aktiflikte yeni Surface donanımlarını ve Windows gibi hizmetlerine eklenecek1

5 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.