KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OnePlus Open ilk kez canlı olarak görüntülendi: İşte sızdırılan o video

Oneplus Open Ilk Kez Canli Olarak Goruntulendi169320 0 OnePlus, uzun vakittir katlanabilir dünyasına atılmak için yeni bir aygıt geliştirmekte. OnePlus’ın birinci katlanabilir telefonu olması beklenen OnePlus Open isimli aygıtın daha piyasaya sürülmeden görüntüsü ortaya çıktı.

İşte OnePlus Open’ın birinci kere ortaya çıktığı imajlar: 

Tipster OnLeaks’ın yaptığı Twitter paylaşımı, OnePlus Open’ın görüntüsünü ortaya çıkardı. Ekim ayının ortalarına doğru piyasaya sürülmesi beklenen aygıt, birinci kere Hintli aktör Anushka Sharma’nın elinde görüntülendi.

Oneplus Open Ilk Kez Canli Olarak Goruntulendi169320 1 Görüntü, aygıtı birçok açıdan görmemize imkan sağlıyor. Sharma görüntüde aygıtı yüksekte tutuyor ve bilhassa çok yavaş bir halde açıyor. Beklendiği üzere telefonun art tarafında devasa bir kamera modülü, üst köşesinde ise küçük bir flaş bulunuyor.

Önceki söylentiler Open’ın Galaxy Z Fold 5’ten çok Pixel Fold yahut Find N2’ye çok benzeri bir dizayna sahip olacağını gösteriyordu fakat ortaya çıkan görüntü bu söylentilerin yanlışsız olmadığını ortaya çıkarıyor. Aygıtın görüntüsüne ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İçerik
AMD Fluid Motion Frames, Radeon RX6000 serisine geliyor

Bildiğiniz üzere FSR 3.0 için bekleyiş sona erdi ve teknoloji artık muhakkak oyunlarda erişime açıldı.1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
Microsoft, Windows 7’den Windows 11’e ücretsiz yükseltmeyi sonlandırdı

Windows 7’den Windows 11’e ücretsiz yükseltme yolu daha çok yasal bir boşluktu. Windows 10 çıktığında1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
WhatsApp’ta engellendiğimi nasıl anlarım? İşte 5 hızlı yol (2023)

Birisini WhatsApp’ta engellemek, o kişinin sizi aramasını yahut bildiri göndermesini durdurmanın en uygun yoludur. Pekala1

4 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.