KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OnePlus, Android 14 tabanlı OxygenOS 14’ün çıkış tarihini duyurdu

Oneplus Android 14 Tabanli Oxygenos 14 Un Cikis Tarihini Duyurdu168385 0 OnePlus, Android 14 tabanlı OxygenOS 14‘ün kararlı sürümünü yakında kullanıma sunmaya hazırlandığını duyurdu. Şimdi bahisle ilgili çok fazla detay yok fakat şirket yeni yazılım ile birlikte aygıtların performansınının gözle görülür biçimde artacağını söylüyor.

Yapılan açıklamaya nazaran OxygenOS 14, 25 Eylül’de piyasaya sürülecek. Yazılımın odak noktası Trinity Engine isimli yeni bir özellik ile performansı artırmak olacak. Şirket bunu donanım ve yazılım ortasında daha fazla sinerji sağlamak için tasarlanmış bir “performans platformu” olarak tanımlıyor.

Oneplus Android 14 Tabanli Oxygenos 14 Un Cikis Tarihini Duyurdu168385 1

Daha süratli ve akıcı bir deneyim

Üreticiye nazaran Trinity Engine kullanıcılara daha hızlı bir tecrübe sunmak için CPU ve RAM canlandırma (vitalization), HyperBoost, HyperTouch ve HyperRendering dahil olmak üzere altı farklı optimizasyonu bir ortaya getiriyor. Buna ek olarak güç verimliliği, çoklu vazife, akıcılık ve pil ömrü de güzelleşecek.

OxygenOS 14, OnePlus ve Oppo’nun tam birleşmesinden sonraki ikinci büyük kullanıcı arayüzü güncellemesi olarak sunulacak. Desteklenen aygıtların listesi şimdi açıklanmadı, lakin OnePlus 11‘in güncellemeyi birinci alan aygıtlardan biri olacağını söyleyebiliriz.

İçerik
Polaroid en gelişmiş şipşak kamerasını sunar

Çektiğiniz fotoğrafı anında çıktı alabileceğiniz şipşak ya da Instant Camera konsepti epeyce eskiye dayanıyor. Artık1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
Bomba iddia: Huawei’nin Kirin 9000s yongasını SMIC değil TSMC üretmiş olabilir

Huawei'nin Kirin 9000s yongasını çevreleyen tartışmalar ve söylentiler sona ermedi ve resmi bilgi eksikliği durumu1

2 dk. 3 Okundu
İçerik
En popüler Android sürümleri belli oldu: Türkiye’de sıralama değişti

Bildiğiniz üzere yeni güncellemeler ve özellikler ile gelişimini sürdüren Android işletim sistemi, an prestijiyle Android 14'e1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.