KATEGORİLER
Kripto Al Sat

OnePlus, Android 14 tabanlı OxygenOS 14’ün çıkış tarihini duyurdu

Oneplus Android 14 Tabanli Oxygenos 14 Un Cikis Tarihini Duyurdu168385 0 OnePlus, Android 14 tabanlı OxygenOS 14‘ün kararlı sürümünü yakında kullanıma sunmaya hazırlandığını duyurdu. Şimdi bahisle ilgili çok fazla detay yok fakat şirket yeni yazılım ile birlikte aygıtların performansınının gözle görülür biçimde artacağını söylüyor.

Yapılan açıklamaya nazaran OxygenOS 14, 25 Eylül’de piyasaya sürülecek. Yazılımın odak noktası Trinity Engine isimli yeni bir özellik ile performansı artırmak olacak. Şirket bunu donanım ve yazılım ortasında daha fazla sinerji sağlamak için tasarlanmış bir “performans platformu” olarak tanımlıyor.

Oneplus Android 14 Tabanli Oxygenos 14 Un Cikis Tarihini Duyurdu168385 1

Daha süratli ve akıcı bir deneyim

Üreticiye nazaran Trinity Engine kullanıcılara daha hızlı bir tecrübe sunmak için CPU ve RAM canlandırma (vitalization), HyperBoost, HyperTouch ve HyperRendering dahil olmak üzere altı farklı optimizasyonu bir ortaya getiriyor. Buna ek olarak güç verimliliği, çoklu vazife, akıcılık ve pil ömrü de güzelleşecek.

OxygenOS 14, OnePlus ve Oppo’nun tam birleşmesinden sonraki ikinci büyük kullanıcı arayüzü güncellemesi olarak sunulacak. Desteklenen aygıtların listesi şimdi açıklanmadı, lakin OnePlus 11‘in güncellemeyi birinci alan aygıtlardan biri olacağını söyleyebiliriz.

İçerik
Beklenen oyun Counter Strike 2 (CS2), ücretsiz indirilmeye açıldı

CS:GO oynayan tüm oyunculara CS2 güncellemesi sunuldu. Daha evvel CS:GO oynamamış yahut oyunu kaldırmış olanlar,1

2 dk. 41 Okundu
İçerik
Nvidia, şimdiden DLSS 10 hayali kuruyor: Eksiksiz bir nöral işleme sistemi

DLSS 3.5'in gelişi, Cyberpunk 2077'nin 2.0 güncellemesi ve Phantom Liberty genişleme paketinde nitekim dev geliştirmeler1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Epic Games bu hafta iki oyun hediye ediyor! 914 TL değerinde

Bildiğiniz üzere Epic Games Store, rakibi Steam'e karşı her hafta fiyatsız oyun fırsatları sunmaya devam ediyor. Son1

1 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.