KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Mete Gazoz ve Melissa Vargas, REALME Türkiye’nin marka yüzü oldu

Mete Gazoz Ve Melissa Vargas Realme Turkiye Nin Marka Yuzu Oldu169700 0 Türkiye’de son yıllarda pazar hissesini artıran REALME, yeni marka yüzlerini tanıttı. Dünya şampiyonu Mete Gazoz ve ulusal voleybol yıldızımız Melissa Vargas, Realme’nin tanıtımlarında rol alacak.

Melissa Vargas, voleybolda Türkiye’nin 2023 Avrupa Bayanlar Voleybol Şampiyonası şampiyonluğu ve 2023 FIVB Voleybol Bayanlar Milletler Ligi şampiyonluğu başarılarında değerli rol sahibi olmuş ve turnuvaların MVP’si seçilmişti.

Milli okçumuz Mete Gazoz, olimpiyatlarda ve çeşitli memleketler arası turnuvalarda elde ettiği birincilikler ile ülkemizi muvaffakiyetle temsil ediyor.

Yeni marka yüzleri hakkında açıklamalarda bulunan realme Türkiye CEO’su Weijian Zhou, şunları söyledi:

“Spor dünyasını fetheden iki harikulâde yetenek, Mete Gazoz ve Melissa Vargas’ı realme’nin Türkiye’deki yüzleri olarak görmekten heyecan duyuyoruz. Her ikisi de, realme’nin temsil ettiği cüret ve adanmışlık ruhu ile en iyiyi sunmayı hedefleyen markayı seçen fevkalâde atletler. “Dare to Leap” ruhuyla daima dünyanın en güzelleriyle birlikte hamasetle ilerlediğimiz bu yolda teknolojinin suratı ve sporun gücünü realme’de bir ortaya getiriyoruz. Dünyanın en güzelleriyle büyük başarılara imza atmak için sabırsızlanıyoruz.”

Mete Gazoz, realme iş birliğiyle ilgili kanılarını şöyle paylaştı: “Yaptığım sporda mükemmelliğe ve yeniliğe kıymet veren, “fazla iyi” olma maksadını benim kadar benimseyen dünyanın süratle büyüyen markalarından, realme ile emsal gayelere ulaşmak için bir yola çıkmaktan gurur duyuyorum. Birlikte yeni dorukları hedefleyeceğiz.” dedi.

Melissa Vargas ise şunları ekledi: “realme ailesinin bir modülü olmaktan heyecan duyuyorum ve önümüzdeki periyotta birbirimize güç katacağımız süreci sabırsızlıkla bekliyorum. realme ile fazla yeterli olmaya yürek edenlerin dünyasında daima daha da fazla iyiyi hedefliyoruz.“ dedi.

İçerik
Uluslararası Uzay Kongresi 2026’da Türkiye’de düzenlenecek

Türkiye, uzay ve uzay endüstrisi alanında yeni adımlar atmaya devam ediyor. Halihazırda Bakü’de gerçekleştirilen Uluslararası1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Binance: “Türkiye blockchain ve Web 3.0 teknolojilerinin global merkezi olabilir”

2020 yılında faaliyetlerine başlayan Binance TR, geçtiğimiz günlerde düzenlenen aktiflikle üçüncü yılını kutladı. Binance TR1

3 dk. 4 Okundu
İçerik
Oppo Find N3’ün bir özelliği daha belli oldu: Artık daha güvenli

Oppo, Galaxy Z Fold 5'e rakip oplacak Find N3 için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Bu bağlamda heyecanlı bekleyiş1

2 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.