KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Uygun fiyatlı Poco C65 yakında geliyor: IMEI veritabanında göründü

Uygun Fiyatli Poco C65 Geliyor Imei Veritabaninda Gorundu169528 0 Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni bir bütçe dostu akıllı telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Poco C65 ismi altında çıkış yapacak aygıt IMEI veritabanında göründü. Böylece yeni modelin yolda olduğuna dair birinci işareti almış olduk.

Poco C65’in 2310FPCA4G ve 2310FPCA4I model numaraları altında listelendiğini belirtelim. Sonundaki “G” ve “I” harfleri akıllı telefonun hem global hem de Hindistan pazarında satışa sunulacağını gösteriyor. Bunun dışında teknik özellikleri hakkında bir bilgi yok.

Uygun Fiyatli Poco C65 Geliyor Imei Veritabaninda Gorundu169528 1

Redmi 13C’nin yine isimlendirilmiş versiyonu olacak

Cihazın GSMA IMEI veritabanında ortaya çıkması en azından piyasaya sürülmeye çok yakın olduğuna işaret ediyor. Aktarılan bilgilere nazaran Poco C65, yakında çıkış yapacak Redmi 13C‘nin tekrar isimlendirilmiş versiyonu olacak. Bu aygıtla ilgili bazı detaylar da daha evvel internete düşmüştü.

Redmi 13C’nin 50 megapiksel ana sensöre sahip üçlü art kamera sistemi ile geleceği bildiriliyor. Akıllı telefon evvelki modelden daha süratli şarj ve Android 13 tabanlı MIUI 14 arayüzü ile tüketicilere sunulacak. Lansman tarihi şimdi aşikâr değil.

İçerik
Bilim insanları istenmeyen mutasyonları yüzde 70’e kadar azaltmayı başardı

Araştırmacılar, geleneksel CRISPR teknolojisinde kullanılan gen editörünün bölünmesinin, istenmeyen genom mutasyonlarına neden olma bahtı değerli1

1 dk. 8 Okundu
İçerik
Dünyanın ilk yüzde 100 hidrojen gaz türbini test edildi

Siemens Energy liderliğindeki bir Avrupa konsorsiyumu, saf hidrojen, doğal gaz ve bu ikisinin rastgele bir1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Google Pixel Buds Pro’nun yeni görselleri ortaya çıktı

Teknoloji devlerinden Google, şimdilerde 4 Ekim'de gerçekleştireceği aktiflikte yeni cihazları Pixel 8 ve 8 Pro'yu duyuracak. Bu1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.