KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Final Fantasy 16 için İki Farklı DLC Geliyor

 
Square Enix yaptığı yeni bir açıklamayla birlikte aksiyon rol yapma oyunu Final Fantasy 16 için iki farklı fiyatlı DLC paketinin yayınlanacağını doğruladı. Grup ek olarak geçtiğimiz gün Final Fantasy 16’nın PC sürümünün resmi olarak geliştirildiğini de bildirdi.
 
FF 16 için yeni genişletmeler yolda
 
A047Eaba 436D 4Cd6 81Dc E94B355C324C 
 
Square Enix, Final Fantasy 16’nın PC sürümüne ait daha fazla detayın yıl sonundan evvel paylaşılacağını belirtti. Bu açıklamayla birlikte PC sürümünün bu yıl içerisinde çıkış yapmayacağını öğreniyor ve iddiası olarak önümüzdeki yıl geleceğini söyleyebiliyoruz.
 
Geçtiğimiz gün Final Fantasy XVI imalcisi Naoki Yoshid, PAX West (oyuncu topluluklarının ve panellerin yer aldığı etkinlik) panelinde PlayStation 5 sürümü için değerli bir güncellemenin yayınlandığı haberini paylaştı. Ek olarak şunları aktardı: “Final Fantasy XVI’nın yayınlanmasından bu yana iki aydan biraz fazla vakit geçti ve oyunculardan büyük oranda geri bildirimler aldık. Geliştirme takımı ve ben de görüntülerinizi ve yayınlarınızı izledik. Bunları temel alarak sizlere yeni bir güncelleme sunduk.”
 
Final Fantasy 16, Haziran ayında PS5 için piyasaya sürüldü ve Square Enix, oyunun bir müddet Sony konsoluna özel kalacağını belirtti.
 
Yeni güncellemenin notlarını aşağıda bulabilirsiniz:  
 

 

İçerik
Hayranların Sevdiği King Kong Oyunu Geliyor: İşte Detaylar

 IguanaBee tarafından geliştirilen ve GameMill Entertainment tarafından yayınlanacak olan aksiyon, macera, keşif oyunu Skull Island: Rise of Kong,1

6 dk. 1 Okundu
İçerik
Spyro Reignited Trilogy 10 Milyon Satışa Ulaştı!

 Yayıncılığını Activision ve geliştiriciliğini Toys for Bob takımının üstlendiği platform macera oyunu Spyro Reignited Trilogy'nin1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
PUBG Nations Cup 2023 Başlıyor!

 KRAFTON, 16 ülkenin 15-17 Eylül tarihleri ortasında Güney Kore'nin Seul kentinde yer alan Sangam afreeca1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.