KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu’nun 25. Yıl Özel Seti Çıktı

 
Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI), bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU’nun (TCG) uzun vakittir beklenen 25. Yıl Anniversary Tin (Kutlama Seti): Dueling Heroes’un çıktığını duyurdu.
 
Bu çok özel set, birçok sürprizin yanı sıra kutunun yanlarını süsleyen on altı ikonik canavarın Quarter Century Secret Rare (Çeyrek Yüzyıl Saklı Nadir) versiyonunu içermekte. Bunlar ortasında, Yugi’nin efsunlu Dark Magician’ı ve devasa Exodia, The Forbidden One üzere Düello klasiği kartların yanı sıra ikonik canavarlar Number 39: Utopia ve Stardust Dragon üzere kartlar da bulunuyor.
 
Çeyrek Yüzyıl Kapalı Az kartlar, holografik folyo kaplama, altın folyo isim damgaları ve üzerinde çok özel 25. Yıl Kutlama watermark’ı taşıyor. Bu kartlar, Yu-Gi-Oh! kart oyununun yalnızca 25. yıl kutlama devrine özel olarak piyasaya sürülmüş durumda.
 
 19166A72 00E8 42E1 Bd07 3410784494Fa
 
Bu Kutu birebir vakitte Destelerini güçlü kartlarla desteklemek isteyen Düelloculara da çok şey vadediyor. 25. Yıl Seti’nde Battle of Chaos, Dimension Force, Darkwing Blast, Tactical Masters, The Grand Creators üzere yakın devirde yayınlanan setlerden gelen yaklaşık 300 farklı kart bulunmakta.
 
Her 25. Yıl Kutlama Seti: Dueling Heroes kutusu, toplamda 54 kart içeren 3 Mega-Paket barındırıyor. Bunlar ortasında 6 Prismatic Secret Rare, 6 Ultra Rare, 3 Harika Rare, 3 Rare ve 36 Common ve natürel ki bonus Quarter Century Secret Rare kartı yer almakta.
 

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/25th-anniversary-tin-dueling-heroes/

basın bülteni 

İçerik
Mortal Kombat 1 için Jean-Claude Van Damme Fragmanı Yayınlandı

 Yayıncılığını Warner Bros. Games ve geliştiriciliğini NetherRealm Studios'un üstlendiği dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1 için1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
GameX Fuarı Nedir? Etkinliğe Gitmeye Değer mi?

 Bu görüntüde her sene katılmaya çalıştığımız GameX dijital oyun ve cümbüş fuarının ne olduğunu, neler1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Araç Savaşları Chaos on Wheels Ekim’de Geliyor: İşte Tüm Detaylar

 Acodeon d.o.o. tarafından geliştirilen ve Acodeon Gaming LLC tarafından yayınlanacak olan nişancı, yarış, aksiyon oyunu Chaos on Wheels,1

7 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.