KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp, kilitli sohbetler için gizli kod kısmı geliştiriyor

Whatsapp Kilitli Sohbetler Icin Gizli Kod Kismi Gelistiriyor169535 0 Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kilitli sohbetler isimli yeni bir özellik geliştirmekteydi ve sızıntılara nazaran bu özellik ile sırf aygıtınızın parolasıyla yahut parmak izi üzere biyometrik bilgilerinizle kilitli sohbetlerinize erişilebilecektiniz. Fakat yakın vakitte ortaya çıkan bir rapora nazaran bu özelliğin kullanım biçimi biraz değişebilir. 

Gizli kod sayesinde sohbetleriniz kilitli bir biçimde korunacak

Android için WhatsApp 2.23.21.8 güncellemesi ile WhatsApp’ın geliştirmekte olduğu kilitli sohbetler için bâtın bir kod özelliği ortaya çıkmıştı. Lakin ayrıntıları bilinmeyen özellik ile ilgili yeni bilgiler, WhatsApp beta 2.23.21.9 güncellemesi sayesinde ortaya çıktı.

Whatsapp Kilitli Sohbetler Icin Gizli Kod Kismi Gelistiriyor169535 1 Üstteki ekran imgesinde görebileceğiniz üzere WhatsApp, kullanıcıların muhafazalı sohbet klasörleri için gizli bir kod oluşturmalarına imkan tanıyan yeni bir sayfa üzerinde çalışıyor. Kapalı kod oluşturma formunda da belirtildiği üzere WhatsApp, süratli erişim için bir kelime yahut kolay bir emoji kullanılmasını önerir ve gelecekte kullanıma sunulacak bu sayfaya saklı bir kodun girilmesi, kullanıcıların kilitli sohbetleri uygulamanın arama çubuğunda bile basitçe bulmasına imkan sağlayabilir.
İçerik
Samsung’ta yaprak dökümü sürecek: Kazançların yüzde 80 düşmesi bekleniyor

Yılın başından bu yana gerçek olan bir şey var: Global çip bolluğu. Samsung Electronics'in adeta1

2 dk. 1 Okundu
İçerik
Google Chrome, mobilde yeni ana sayfa tasarımına geçiyor

Son yayınlanan Google Chrome Canary güncellemesi, Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak yeni sekme sayfasını gösteriyor. Güncelleme,1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Apple Watch’un sevilen özelliği Galaxy Watch 5 ve Watch 4’e geliyor

Hatırlayacak olursak Google, bu yılın Ocak ayında tanıtılan Wear OS 4 ile birlikte Watch Unlock1

2 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.