KATEGORİLER
Kripto Al Sat

WhatsApp, kilitli sohbetler için gizli kod kısmı geliştiriyor

Whatsapp Kilitli Sohbetler Icin Gizli Kod Kismi Gelistiriyor169535 0 Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kilitli sohbetler isimli yeni bir özellik geliştirmekteydi ve sızıntılara nazaran bu özellik ile sırf aygıtınızın parolasıyla yahut parmak izi üzere biyometrik bilgilerinizle kilitli sohbetlerinize erişilebilecektiniz. Fakat yakın vakitte ortaya çıkan bir rapora nazaran bu özelliğin kullanım biçimi biraz değişebilir. 

Gizli kod sayesinde sohbetleriniz kilitli bir biçimde korunacak

Android için WhatsApp 2.23.21.8 güncellemesi ile WhatsApp’ın geliştirmekte olduğu kilitli sohbetler için bâtın bir kod özelliği ortaya çıkmıştı. Lakin ayrıntıları bilinmeyen özellik ile ilgili yeni bilgiler, WhatsApp beta 2.23.21.9 güncellemesi sayesinde ortaya çıktı.

Whatsapp Kilitli Sohbetler Icin Gizli Kod Kismi Gelistiriyor169535 1 Üstteki ekran imgesinde görebileceğiniz üzere WhatsApp, kullanıcıların muhafazalı sohbet klasörleri için gizli bir kod oluşturmalarına imkan tanıyan yeni bir sayfa üzerinde çalışıyor. Kapalı kod oluşturma formunda da belirtildiği üzere WhatsApp, süratli erişim için bir kelime yahut kolay bir emoji kullanılmasını önerir ve gelecekte kullanıma sunulacak bu sayfaya saklı bir kodun girilmesi, kullanıcıların kilitli sohbetleri uygulamanın arama çubuğunda bile basitçe bulmasına imkan sağlayabilir.
İçerik
BenQ, yeni 4K HDR projektörü ile oyuncuları hedefliyor

BenQ, geçtiğimiz eylül ayının ortalarında güncellenmiş X3100i oyun projektörünü tanıtmıştı. Birçok özellik ve etkileyici yüksek1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
“iPhone 15 serisi hayal kırıklığı oldu”

Apple’ın iPhone 15 serisini tanıtmasının akabinde pazardaki rakiplerinden birbiri gerisine iğneleyici açıklamalar gelmeye devam ediyor.1

1 dk. 4 Okundu
İçerik
Galaxy Buds FE’den ilk görüntüler paylaşıldı: İşte tasarımı

Teknoloji devi Samsung, şimdiye kadarki en ucuz kulaklığı Galaxy Buds FE'yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu1

1 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.