KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iQOO Z8, Google Play Console’da listelendi: Yakında küresel pazarlarda

Iqoo Z8 Google Play Console Da Listelendi168625 0 iQOO, geçtiğimiz hafta yeni cihazları iQOO Z8 ve iQOO Z8x’i Çin’de piyasaya sürmüştü. Lakin iQOO Z8 yakın bir vakitte Google Play Console’da listelendi. Bu durum ise aygıtın küresel pazarlarda da piyasaya sürüleceği tezlerini kuvvetlendirdi.

iQOO Z8’in teknik özellikleri Google Play Console’da görüntülendi

Google Play Console, geliştiricilerin Android uygulamalarının performansını test edebileceği bir portal ve Çin’de Google yasaklı olduğundan, ülkede piyasaya sürülen akıllı telefonların Google Taşınabilir Hizmetleri’ne sahip olmasına müsaade verilmiyor. Lakin iQOO Z8’in portalda listelenmesi, iQOO’nun aygıtı global pazarlarda da piyasaya süreceği manasına gelebilir.

Geçtiğimiz hafta tanıtılan iQOO Z8’in küresel versiyonu Mali-G610 GPU ile eşleştirilmiş Mediatek Dimensity 8200 işlemciden güç alacak ve 1080 x 2388 piksel çözünürlüğe sahip Full HD+ ekrana sahip olacak. Bu detaylar, iQOO Z8’in Çin versiyonunun, teknik özelliklerde rastgele bir değişiklik olmadan küresel versiyonlarla piyasaya sürüleceğini gösteriyor olabilir.

f/1.8 lensli 64MP birincil sensör ve 2MP derinlik sensöründen oluşacak çift art kamera kurulumuna sahip olması beklenen küresel versiyonun Selfie’ler için 1080p görüntü kaydını destekleyen 16MP sensörü bünyesinde barındıracak. Son olarak listeye nazaran aygıt, 120W hızlı şarjlı 5000mAh bataryadan güç alacak.

İçerik
WordPress Nedir?

Wordpress (wordpress.org), insanların herhangi bir kodlama bilgisi olmadan içerik paylaşmalarını sağlayan bir içerik yönetim sistemidir.1

1 dk. 14 Okundu
İçerik
Otokar ARMA II 8×8 Kurtarma Aracı’na yakından bakıyoruz

Otokar'ın yerli motordan güç alan ARMA II 8x8 aracının Taşınabilir Tamirat ve Kurtarıcı Aracı versiyonu1

2 dk. 2 Okundu
İçerik
OLED monitörler yaygınlaşıyor: Satışlarda %300 artış bekleniyor

OLED ekranlar yanma (burn-in), kısa ömür üzere problemlerden kurtulup yeterlice olgunlaştılar. Tıpkı vakitte fiyatları da1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.