KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Ultra için Apple Vision Pro iddiası

Iphone 15 Ultra Cikis Tarihi Netlesiyor168519 0 IFA tüketici elektroniği fuarında iPhone 15 Ultra için kılıfların da getirildiğinin ortaya çıkması bu modelin doğruluğunu deliller nitelikte. Apple’ın iPhone 15 serisinden biraz daha farklı tutmak istediği iPhone 15 Ultra ile ilgili yeni bir argüman var.

iPhone 15 Ultra ne vakit gelecek?

Bazı kaynaklar iPhone 15 Pro Max olarak isimlendirse de Apple’ın bu premium modeli biraz daha farklı bir noktada konumlandırması bekleniyor. Yeni savlara nazaran Apple Vision Pro güçlü gerçeklik kaskının mekânsal görüntü ve fotoğraf çekimlerini direkt iPhone 15 Ultra modeli ile yapabileceksiniz.

Kaynaklar iPhone 15 Ultra’nın akıllı telefon kamerası manasında yeni bir ihtilale öncülük edeceğini düşünüyor. Bununla birlikte ana seriden farklı sensörler mi olacak yoksa yazılım tarafında optimizasyon mu yapılacak belirli değil.

iPhone 15 Ultra standart çıkış tarihine uymayacak. Apple Vision Pro kaskı beklendiği için en erken gelecek yılın başlarında çıkabilecek. Bu da Apple Vision Pro ve iPhone 15 Ultra ikilisinin farklı bir planlama dahilinde olduğunu gösteriyor.

İçerik
iPhone 16 için OLED MLA ekran iddiası

iPhone 15 lansmanı için tüm teknoloji dünyasını nefesini tutarken iPhone 16 için tedarikçi firmaların çabası1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ağustos ayının en güçlü Android telefonları açıklandı: İşte sıralama

Akıllı telefonlar kelam konusu olduğunda tanınan kıyaslama uygulamalarından AnTuTu, en güçlü Android telefonlar listesini nizamlı olarak1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
Huawei Eyewear 2 daha güçlü ses ile geliyor

Huawei Eyewear serisi piyasadaki rakiplerin tersine bir varlıklı gerçeklik tecrübesi sunmuyor. Bunun yerine şık tasarımı1

1 dk. 3 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.