KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Ultra için Apple Vision Pro iddiası

Iphone 15 Ultra Cikis Tarihi Netlesiyor168519 0 IFA tüketici elektroniği fuarında iPhone 15 Ultra için kılıfların da getirildiğinin ortaya çıkması bu modelin doğruluğunu deliller nitelikte. Apple’ın iPhone 15 serisinden biraz daha farklı tutmak istediği iPhone 15 Ultra ile ilgili yeni bir argüman var.

iPhone 15 Ultra ne vakit gelecek?

Bazı kaynaklar iPhone 15 Pro Max olarak isimlendirse de Apple’ın bu premium modeli biraz daha farklı bir noktada konumlandırması bekleniyor. Yeni savlara nazaran Apple Vision Pro güçlü gerçeklik kaskının mekânsal görüntü ve fotoğraf çekimlerini direkt iPhone 15 Ultra modeli ile yapabileceksiniz.

Kaynaklar iPhone 15 Ultra’nın akıllı telefon kamerası manasında yeni bir ihtilale öncülük edeceğini düşünüyor. Bununla birlikte ana seriden farklı sensörler mi olacak yoksa yazılım tarafında optimizasyon mu yapılacak belirli değil.

iPhone 15 Ultra standart çıkış tarihine uymayacak. Apple Vision Pro kaskı beklendiği için en erken gelecek yılın başlarında çıkabilecek. Bu da Apple Vision Pro ve iPhone 15 Ultra ikilisinin farklı bir planlama dahilinde olduğunu gösteriyor.

İçerik
Samsung’dan bir modele daha Android 13 müjdesi: Galaxy Watch 5 için hazır

Google'ın en yeni işletim sistemi Android 14 için hazırlıklara başlayan Samsung, bir önceki Android 13 güncellemesinidaha fazla1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Yeni Star Wars Jedi oyunu doğrulandı: Cal Kestis’in hikayesi devam edecek

Titanfall ve Apex Legends üzere üretimlerin yaratıcısı Respawn tarafından geliştirilen ve 2019 yılında çıkış yapan1

1 dk. 7 Okundu
İçerik
Yapay zeka asistanı Windows 11 Copilot, reklam vermeye başladı

Şaşırtan olmayan bir formda Microsoft, Windows 11'deki Windows Copilot'a reklamlar yerleştirmeye başladı. Reklamlar, "Amazon Prime1

2 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.