KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 Ultra için Apple Vision Pro iddiası

Iphone 15 Ultra Cikis Tarihi Netlesiyor168519 0 IFA tüketici elektroniği fuarında iPhone 15 Ultra için kılıfların da getirildiğinin ortaya çıkması bu modelin doğruluğunu deliller nitelikte. Apple’ın iPhone 15 serisinden biraz daha farklı tutmak istediği iPhone 15 Ultra ile ilgili yeni bir argüman var.

iPhone 15 Ultra ne vakit gelecek?

Bazı kaynaklar iPhone 15 Pro Max olarak isimlendirse de Apple’ın bu premium modeli biraz daha farklı bir noktada konumlandırması bekleniyor. Yeni savlara nazaran Apple Vision Pro güçlü gerçeklik kaskının mekânsal görüntü ve fotoğraf çekimlerini direkt iPhone 15 Ultra modeli ile yapabileceksiniz.

Kaynaklar iPhone 15 Ultra’nın akıllı telefon kamerası manasında yeni bir ihtilale öncülük edeceğini düşünüyor. Bununla birlikte ana seriden farklı sensörler mi olacak yoksa yazılım tarafında optimizasyon mu yapılacak belirli değil.

iPhone 15 Ultra standart çıkış tarihine uymayacak. Apple Vision Pro kaskı beklendiği için en erken gelecek yılın başlarında çıkabilecek. Bu da Apple Vision Pro ve iPhone 15 Ultra ikilisinin farklı bir planlama dahilinde olduğunu gösteriyor.

İçerik
Bir sonraki Apple Watch Ultra büyük yeniliklerle gelecek

Apple'ın yeni Apple Watch Ultra 2 modeli, 3.000 nit üzere yüksek parlaklık düzeylerine ulaşan güncellenmiş1

1 dk. 3 Okundu
İçerik
Noctua, 15. Nesil Intel işlemciler için ilk soğutucuları sergiledi

Intel'in yeni kuşak LGA 1851 soketli anakartları ve işlemcileri hala bir yıl uzakta olabilir fakat1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Ucuz bellek ve depolama dönemi sona erdi: Yeni akıllı telefonlar daha pahalı olacak

Son birkaç yıldır Çinli telefon üreticileri ucuz akıllı telefonlarda bile yüksek bellek kapasiteleri sunarak tüketicileri1

1 dk. 2 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.