KATEGORİLER
Kripto Al Sat

Samsung’dan bir modele daha Android 13 müjdesi: Galaxy Watch 5 için hazır

Samsung Dan Bir Modele Daha Android 13 Mujdesi168473 0 Google’ın en yeni işletim sistemi Android 14 için hazırlıklara başlayan Samsung, bir önceki Android 13 güncellemesinidaha fazla aygıta ulaştırmaya devam ediyor. Artık de Wear OS 4.0 (Android 13) tabanlı One UI Watch 5.0 güncellemesi, Galaxy Watch 5 ve Watch 5 Pro için hazır. 

Galaxy Watch 5 ve 5 Pro, One UI Watch 5.0’e kavuşuyor

Aktarıldığı kadarıyla Samsung, Wear OS 4.0 tabanlı One UI 5.0 Watch sürümü için hazırlıklarını tamamladı. An prestijiyle Avrupa pazarında erişime açılan yeni güncelleme, ”R9xxXXU1BWH3” sürüm numarasıyla geliyor ve 1.7GB boyutlara sahip. Ayrıyeten bu güncellemenin sadece Bluetooth dayanaklı sürümler için geçerli olduğunu belirtmekte yarar var. LTE sürümü için kullanıcıların bir müddet daha beklemesi gerekecek. 

Samsung Galaxy Watch 5 yahut Galaxy Watch5 Pro aygıtınızda şimdi One UI 5 Watch güncellemesini almadıysanız, Samsung Galaxy Wearable’da bulunan Galaxy Watch ana sayfasındaki Saat Ayarları – Saat Yazılımı sekmesine giderek güncellemeyi manuel olarak denetim edebilirsiniz. Bu kademede kademeli olarak dağıtılan güncellemenin çok yakında ülkemiz ve global pazara adım atacağını söyleyebiliriz. 

One UI 5.1 Watch yenilikler

Wear OS 4.0 tabanlı One UI Watch 5.0, gelişmiş uyku idaresi, şahsî fitness özellikleri, güvenlik ve yeni şahsileştirme seçenekleri dahil olmak üzere kıymetli yenilikler içeriyor. Güncelleme hakkında tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. 

İçerik
Fiyatıyla dikkat çeken Honor Play 50 Plus tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Honor, Play serisiyle birlikte makul özellikleri hayli uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor. Bu bağlamda firmanın yeni1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
OLED ekranlı Macbook Pro bekleyenlere kötü haber: Yakın zamanda gelmeyecek

Apple'ın gelecek yıl OLED ekranlı iPad Pro'yu piyasaya sürmesi bekleniyor. Doğal olarak Macbook Pro serisinde1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
LG, tam 118 inçlik ve 237.000 dolarlık TV modelini tanıttı

LG, duvara monte edilebilecek ve oturma odalarının çehresini değiştirecek yeni bir TV modelini piyasaya sürüyor.1

2 dk. 5 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.