KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 tanıtımı öncesi Apple Store kapatıldı

Iphone 15 Tanitimi Oncesi Apple Store Kapatildi168711 0 Apple, bugün düzenleyeceği Wonderlust etkinliği kapsamında iPhone 15 serisinin tanıtımını gerçekleştirecek. Teknoloji devi iPhone’ların yanında ayrıyeten Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 saatlerini de tanıtacak. Bu bağlamda beklendiği üzere Apple Store kapatıldı.

iPhone 15 öncesi Apple Store kapandı

Apple, bu akşam 20:00’da başlayacak Wonderlust etkinliğinde iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max modellerini tanıtacak. Bunların yanında yeni Apple Watch Series 9 ve Watch Ultra 2 akıllı saatleri de duyurulacak. Bununla birlikte firma, her aktiflik öncesinde Apple Store’u kapatıyor ve aktiflikle birlikte açıyor. Apple Store açıldığında yeni iPhone’ların yanı sıra yeni aksesuarlara da yer veriliyor.

Apple Store’a halihazırda girmeye çalışıldığında ise “Hemen döneceğiz. Apple Store’da birtakım güncellemeler yapıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.” notu ile karşılaşılıyor. Apple bu sayfadan aktiflik sayfasına yönlendirme yapıyor.

Neler bekleniyor?

Apple, iPhone 15 serisinde tasarımsal açıdan büyük değişiklikler yapmayacak. Tüm modeller USB-C portuna sahip olacakken temel modeller de Dinamik Ada’ya kavuşacak. Pro modellerde ise yeni Hareket Düğmesi bizlerle olacak. iPhone 15 Pro Max’te ise yeni bir telefoto kamera kullanılacak. Bu sensör ile daha fazla yakınlaştırma elde edilecek. Misal formda Watch Series 9 ve Watch Ultra 2’de de tasarım değişiklikleri minimal olacak. Aygıtların donanım tarafındaysa yeni S9 ve U2 çipleri kullanılacak.

İçerik
Beklenen oyun Counter Strike 2 (CS2), ücretsiz indirilmeye açıldı

CS:GO oynayan tüm oyunculara CS2 güncellemesi sunuldu. Daha evvel CS:GO oynamamış yahut oyunu kaldırmış olanlar,1

2 dk. 36 Okundu
İçerik
ABD şimdi de kafayı Lenovo’ya taktı: Yeni Huawei mi olacak?

ABD, Çin'e yönelik baskısını artırarak daha sert önlemler almaya hazırlanıyor. Yetkililer daha sıkı yaptırımlar uygulama1

1 dk. 5 Okundu
İçerik
Eski Mac’lere macOS Sonoma’yı getiren program çıktı

MacOS 14 Sonoma güncellemesi 2017 ve sonrasında çıkan MacBook ve daha yeni modellere yüklenebiliyor. Lakin,1

1 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.