KATEGORİLER
Kripto Al Sat

EA Sports FC Mobile, 26 Eylül’de çıkacak! Yenilikler neler?

Ea Sports Fc Mobile Ne Zaman Cikacak Yenilikler Neler169056 0 EA SPORTS’un FIFA ile isim mutabakatını sonlandırmasının akabinde FIFA Mobile güncelleniyor ve yerini EA SPORTS FC Mobile’a bırakıyor. Güncellemeyle birlikte oyuna yeni özellikler ve yeni takımlar eklenecek. Güncelleme 26 Eylül’de fiyatsız olarak yayınlanacak. Android ve iOS aygıtlarda daha gelişmiş taşınabilir futbol tecrübesi yaşanacak.

Ağustos ayında duyurulduğu üzere Vinicius Jr., EA SPORTS FC Mobile’ın kapak yıldızı olarak yer alacak ve yeni sezgisel oyun denetimleri, oyunculara yeni bir sürükleyicilik seviyesi sunacak. Oyun, UEFA Şampiyonlar Ligi, Premier Lig, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga ve çok daha fazlası dahil olmak üzere 650 kadro ve 30’dan fazla ligde 15.000’den fazla tam lisanslı futbolcuya sahip olacak.

Oyunu EA Sports FC Mobile’a dönüştüren güncelleme, 26 Eylül’de App Store ve Google Play Store’da yayınlanacak. Fiyatsız olarak oynanacak.

EA SPORTS FC Mobile ile gelen yenilikler neler?

Oynanış

 • Darbe Denetimleri: İlk sefer taşınabilir aygıtlara getirilecek olan son derece tatmin edici “Güçlü Şut”, güçlü “Sert Müdahale” ve “Knock On” ile oyuncular farklı bir oyun tecrübesi yaşayacaklar.
 • Elit Şut Sistemi: Oyunun derinliği ve stratejisi, şut bağlamı, duran toplar ve kale ağı fiziğindeki animasyonlarla yenilendi.
 • Gerçek Oyuncu Kişiliği: Futbolcular, artırılmış “Özellik Etkisi” ve özgün “Yıldız Oyuncu Koşu Stilleri” ile her zamankinden daha farklı bir hareket skalasına sahipler.
 • Dinamik Oyun Suratı: Top sürme ve savunma ortasında özel bir istikrar kurularak tempo ve top sürmeye yönelik güncellemeler aracılığıyla oynanış çeşitlendiriliyor.
 • Dengeleme ve Kusur Düzeltmeleri: Beceri hareketi dengeleme, orta ve baş dengeleme, kaleci yapay zekası ve “Yarı Sonu” şartlarında iyileştirmeler yapıldı.
 • Oynanışla ilgili daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ea Sports Fc Mobile Ne Zaman Cikacak Yenilikler Neler169056 1

Görseller ve Ses

 • Yeni Kamera Açıları: Yepyeni “EA SPORTS Kamerası” daha fazla yayın görünümü ve hissi sağlayarak stadyum atmosferinin keyfini daha evvel hiç olmadığı üzere çıkarmanıza imkan tanıyor. Direkt duran toplar, taktiksel duran toplar ve hatta kale vuruşları da dahil olmak üzere yeni duran top kameraları da oyuncuların hareketlerini daha dikkatli çizebilmeleri için Taşınabilir platforma özel olarak tasarlandı. Oyuncuların heyecan verici vuruşlarını büyüleyici “Tekrar Kameraları”nda tekrar izleyerek kutlayabilmeleri için düzgünleştirilmiş gol tekrarları da eklendi.
 • Dinamik HUD: Reaktif ve özel bilgileri görüntülemek ve oyuncuları oyuna daha fazla dahil etmek için maç sırasında gösterilen HUD’ı da yeniledik. “Dinamik HUD” artık en âlâ liglerin yayınlarını çok daha yüksek bir doğrulukla simüle ediyor.
 • Güncellenmiş Stadyum Grafikleri: Stadyumların görsel kalitesinde kıymetli iyileştirmeler yaparak onların daha fazla detay ve gerçekçilikle hayata geçirilmesi sağlandı. Düzgünleştirilmiş saha çimlerinden, daha detaylı kalabalıklara ve dinamik reklam panosu oyuncularına kadar her ayrıntı artık göze çok daha fazla hitap ediyor.
 • EA SPORTS FC Mobile, oyuncuların kendilerini sahadaymış üzere hissetmelerini sağlayacak güçlü bir ses atmosferi sunuyor. “Güçlü Şut” sonrasında topun kaleye çarpma sesinden, oyuncular kaleye yaklaşırken kalabalığın uğultusuna kadar, gerçek manada sürükleyici bir sesli oyun tecrübesi sağlamak için ses efektleri geliştirildi.
 • Yorum Güncellemeleri: Oyuncuların maç tecrübesine daha da fazla derinlik katmak için birçok gerçek vakitli reaksiyon ve oyun bazında tahliller dahil edildi.
 • Stadyum Güncellemeleri: Şimdiye kadarki en özgün taşınabilir tecrübesi yaratmak için varlıklı özellikler eklenmiş durumda. Kadroya özel tezahüratlardan, stadyum spikerlerine ve geliştirilmiş kale ağı seslerine kadar her özellik her zamankinden daha güçlü bir ses yoğunluğu sunuyor. “Dinamik Kalabalık” özelliği birebir vakitte oyuncular gol atmaya yaklaştıkça taraftarların tezahüratlarının ağırlaştığını duyabilecekleri manasına da geliyor.
 • Görsel ve işitsel güncellemeler hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Ea Sports Fc Mobile Ne Zaman Cikacak Yenilikler Neler169056 2

Soyunma Odası

 • EA SPORTS FC Mobile’ın “Soyunma Odası”, her oyuncunun tecrübesini her zamankinden daha fazla ferdî kılmak için bilhassa şahsileştirme temasına odaklanan yeni bir özellik olarak oyunda yer alıyor.
 • “Soyunma Odası”nda oyuncular, gruplarını ve futbolcuları tercih ettikleri üsluba nazaran özelleştirebilecekler. Daha sonra oyuncular yıldız futbolcuların forma numaralarını ve çoraplarının uzunluğu, kol uzunluğu ve forma kıvrım tarzı dahil olmak üzere forma görünümünü ayarlayabilecekler.
 • “Club Identity”de ise taraftarlar, tercih ettikleri “Kulüp Arması”, “Kullanıcı Logosu”, “Top ve İfadeler” ile Ultimate Team’e ferdî dokunuşlarını katabilecekler.
 • Soyunma Odası hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.
İçerik
Google’a tarihinde görülebilecek en büyük DDoS saldırısı

Google, Cloudflare ve Amazon internet Servislerinin (AWS) olarak ortak çalışmaları ile kimliği meçhul kullanıcıların yararlandığı1

1 dk. 2 Okundu
İçerik
ChatGPT’nin sahibi OpenAI kendi yapay zeka çiplerini üretmek istiyor

ChatGPT'nin gerisindeki şirket olan OpenAI, kendi yapay zeka çiplerini üretmeyi araştırıyor ve şirketin planlarına aşina1

2 dk. 5 Okundu
İçerik
Apple’ın bahsetmediği iPhone 15 özelliği ortaya çıktı: Pil şarjını sınırlama!

Yeni iPhone 15 serisi, Lightning yerine USB-C temas noktasını kullanıyor. Bu, kullanıcıların tüm Apple aygıtlarını1

1 dk. 1 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.