KATEGORİLER
Kripto Al Sat

iPhone 15 serisi için dinamik ada ve Aksiyon tuşu kesin gibi

Iphone 15 Iki Ozelligi Daha Kesin Gibi168568 0 iPhone 15 serisinin tanıtımına az bir mühlet kala aksesuar üreticileri için hazırlanan birebir maketler internete düşmeye başladı. Bu maketler bizi neyin beklediğini aşağı üst büsbütün ortaya koymuş durumda.

iPhone 15 neler sunacak?

iPhone 15 ile ilgili pek çok sav mevcut lakin bu sıralarda artık mutlaklaşmaya başlayan iki tez mevcut. Bunlardan bir tanesi iPhone 14 Pro serisi ile gördüğümüz dinamik ada dizaynının artık tüm modellere gelecek olması. Böylelikle büyük çentik büsbütün tarih oluyor.

Diğer bir sav ise iPhone 15 Pro serisinde Aksiyon tuşu olacağı. Apple Watch Ultra modelinde bir benzerini gördüğümüz aksiyon tuşu artık maketlerde de yerini aldı. Aksiyon tuşu toplamda 9 işlevle konfigüre edilebiliyor. Sessiz mod, kamera, fener, büyüteç, tercüman, ses notları üzere kısayollar atanabiliyor.

Yine maketlerde dikkat çeken öbür bir mevzu USB Tip-C girişinin olması. iPhone 15 serisi USB 2.0 takviyesi alacakken iPhone 15 Pro serisi ise Thunderbolt takviyesine erişebileceği formunda bir argüman da mevcut. Tekrar öbür bir fark iPhone 15 serisinde 20W, iPhone 15 Pro serisinde ise 35W süratli şarj olması.

İçerik
X için marka ihlal davası açıldı

Twitter platformunu satın aldıktan sonra apar topar ismini X olarak değiştiren ve yeni bir tanımlama1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Gelişmiş gürültü engelleme özelliğiyle Huawei FreeBuds Pro 3 tanıtıldı: İşte özellikleri

Huawei FreeBuds Pro 3, istikrarlı tasarım estetiğini sınıfının en âlâ ses teknolojisiyle bir ortaya getiriyor.1

1 dk. 1 Okundu
İçerik
Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Taahhüt kelimesinin açıklamasına baktığımızda genel anlamda üstlenme biçiminde açıklanabilmektedir. Bu1

2 dk. 13 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.